Turske serije & druzenje

Kpa/OK.............. - Page 13
Na dlanu


Na dlanu

Na dlanu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na dlanuLog in

Turske serije & druzenje


Kpa/OK..............

power_settings_newLogin to reply
+11
duca
Irina
Kivančicaa
PETRA
Ritta
marijancci
Ruža
maya22
Caci
Pata
viera
15 posters

descriptionKpa/OK.............. - Page 13 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
juxxxxxxxxxxxuuuuuuuu  juxu gde ste kokice,evo jos jedan poonedeljak.idemo nova rdna nedelja,da se to pregura i prezivi,hahhahhah.................Hvala Vidaka,na svim infosima.........of za Bambija i koronu ai ook,blaze,verovatno je vakcinisan i to je sve ok..........a bitno je da se snima i snima i snima..........
Ljubim vas sve i nadam se da ce te skoknuti u kucicu da se javnete  hr

descriptionKpa/OK.............. - Page 13 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
vida engin * wrote:
Merhaba!

Dečko nam je dobio coronu,(srećom blaži oblik) i nalazi se u samoizolaciji a snimanje se nastavlja sa scenama bez njega!


A joj mica naša je buban..... treba ga ugrijati ......rds skuhati cajica .....

Inače , čudi me da nije već prije dobio .....
Hebena korona

descriptionKpa/OK.............. - Page 13 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Merhaba!

Ne mogu zamisliti do koje granice seže ljudska glupost ili zlo. Netko je jutros na twitteru objavio da je Engin sinoć hitno prebaćen u bolnicu jer mu se stanje pogoršalo, dobio je visoku temperaturu i jaki kašalj. Naravno fanovi poludijeli, sigurno su mu zatrpali poštu sa pitanje. Ali hvala Bogu dečko se javio i zahvalio na brizi i rekao je da je dobro!
Kpa/OK.............. - Page 13 FKhsBb7XoBQbAco?format=jpg&name=small

descriptionKpa/OK.............. - Page 13 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Juxxxxxxxxxxxuuuuuuuu gde ste kokice  juxu juxu pa dobro kazes ribice,koliko se mesa ,cudi me da nije dobio i ranije..............a ovo Vidaka sto pises,pa ja vise ne znam i ne cudi me nista na ovom belom svetu......LJudi su zeljni senzacije i ne biraju put i nacin...........zalosno...
ali bitno da je on dobar i nasmejan  rds

descriptionKpa/OK.............. - Page 13 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Dobro jutro kokice moje lepe   juxu
Kako ste mi?Cetvrtak,idemoooooooooooooooooooooo

descriptionKpa/OK.............. - Page 13 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Jutro.... kfa

Evo i danas je lijep i sunčan dan.... ncs, odmah se čovjek super osjeća..... juxu.....dani su sve dulji, jedva čekam proljeće kojeg više nema, jer ćemo vjerojatno odmah uskočit u ljeto.... annoy.
Vidim da se kafa već dugo nije poslužila......
Kpa/OK.............. - Page 13 0C07226D00000578-0-image-a-23_1425939890281

descriptionKpa/OK.............. - Page 13 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:


Hej hej canim,evo me,neka si se javila,ja skicnem i ovde ali vidim nema nikog ,pa reko sta da bzvz skrabam sama sa sobom......
NAravno da probam kontaktirati admine oruma ali jbg nista,posle onog prvog i jedinog javljanja prc,nista i nikad vise.bojim se da su nekako odustali od oruma a to bi bas bilo strasno tuzno........godine i godine materijala,godine i godine druzenja.......zao mi je sto nas ne iskopaju ovde cvele,vierocka,one su ipak redovne na fforumu......
Ovo drugo pitanje,ja pojma nemam a ako neko zna sta se desava sa bambijem je Vidaka ali ona zna putic ovamo,pa kad vidi,pisace 
ljubaccccccccccc........i za Duciku,koja skicne ali treba i da pise  rds



Dobar dan cure,.....pisala bih ja ali sve sam zaboravila na ovom forumu, evo sad jedva potrefih da quotam,.... mg mg
inace, smrzavam se . ovdje minus sa vjetrom ide i do 30,....snijeg u pm, 
sto se tice naseg Bambija ja vam nista ne znam, ...osim sto vi napisete, ok ok
skicnem ponekad na Amasadorovu kci ide na nekom programu , mislim na tv sa nasih prostora, i onda mi se smuci kad vidim koliki je promasaj spojiti njega i Neslihan, ...ama nikako ne idu skupa, ne gledljivo,....ne osporavam glumu ali brateee, ....kao par JOK, ne ide

Omikron,......uf,....zahuktalo se,...ali sreca nije toliko opasan,........a niko ni ne hebe vise nista,........ma Yetar vise,.....dojadilo
ljubim vas rds rds

descriptionKpa/OK.............. - Page 13 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
vida engin * wrote:
Merhaba!

Ne mogu zamisliti do koje granice seže ljudska glupost ili zlo. Netko je jutros na twitteru objavio da je Engin sinoć hitno prebaćen u bolnicu jer mu se stanje pogoršalo, dobio je visoku temperaturu i jaki kašalj. Naravno fanovi poludijeli, sigurno su mu zatrpali poštu sa pitanje. Ali hvala Bogu dečko se javio i zahvalio na brizi i rekao je da je dobro!
Kpa/OK.............. - Page 13 FKhsBb7XoBQbAco?format=jpg&name=small

Ajmeee , može li biti zgodniji i slađi .. fl hr

descriptionKpa/OK.............. - Page 13 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Večer  koke 
Da vas pozdravim ....
Sve se madam da će se još netko javiti na ovaj forum ...
shp uff 



cv

descriptionKpa/OK.............. - Page 13 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Ljubac za kokice koje su se javile...........ali idemo,navijamo da se jos koja seti i javne

descriptionKpa/OK.............. - Page 13 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Ljubac za kokice koje su se javile...........ali idemo,navijamo da se jos koja seti i javne  rds pp hr

descriptionKpa/OK.............. - Page 13 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Dobar dan , 


Tamiiii hi1 hi1  narde sen ? 


Vido , gledaš li Murkija ?

descriptionKpa/OK.............. - Page 13 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
ella05 wrote:
Dobar dan , 


Tamiiii hi1 hi1  narde sen ? 


Vido , gledaš li Murkija ?


DObar dannnnnnn  hi1 evo meeeeeeeeeeeee canimmmm  lk
nista canim,raducka se,,pici se,nista zanimljivo se   gda

descriptionKpa/OK.............. - Page 13 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Merhaba!

U nedjelju lijep sunčan dan idealan za sređivanje cvijeća. Ponedjeljak kiša, tuća i snjeg. Danas opet lijep sunčan dan pa sad ti budi normalan.

Ella ja od turskih serija trenutno ne gledam ništa pa ni Murkija.....arapi pišu da će film sa Enginom i Tolgom biti prikazan na Netflixu u ožujku (martu).
Kpa/OK.............. - Page 13 273614688_482672116564457_4586010157561651239_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-5&_nc_sid=0debeb&_nc_ohc=pElhysG8_KkAX_hzeLW&_nc_ht=scontent.fzag4-1

descriptionKpa/OK.............. - Page 13 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Juxxxxxxxxxxxxxxuuuuuuu kokicee   juxu
LJubim vas sve,vikenddddddddddddddddddddddd
Uzivajteeee   rds
Vidaka canim,hvala na svim infosima  hg

descriptionKpa/OK.............. - Page 13 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Mehraba!
Pozdrav kokicama. nadam se da ste sve dobro....evo malo prisjećanja na prošlo ljeto..... ncs

Kpa/OK.............. - Page 13 FLiNdfxWQAI2sBg?format=jpg&name=small

descriptionKpa/OK.............. - Page 13 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Juxxxxxxxxxxuuuu kokice   juxu juxu evo meeeee
Da,jos uvek gledamo u naseg ronioca i cekamo seriju i film.............nadam se d aje on dobro,posle covida i da se mozda vec vratio obavezama
Vidaka hvala na slicicama i infosima,ribice javi se prijavi se da te cujnemo.....Duci,ona skica ali je mrzi da pise ok  ........ i tako,ipak nam nema drugih kokikica ili su zaborvila ovaj kutak ili su zauzete necim drugim......Svakako je najbitnije da su ,da ste sve sigurne,mirne i zdrave,ima dana -skupicemo se opet 
Ljubim vas,cuvajte se  rds

descriptionKpa/OK.............. - Page 13 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:
Juxxxxxxxxxxuuuu kokice   juxu juxu evo meeeee
Da,jos uvek gledamo u naseg ronioca i cekamo seriju i film.............nadam se d aje on dobro,posle covida i da se mozda vec vratio obavezama
Vidaka hvala na slicicama i infosima,ribice javi se prijavi se da te cujnemo.....Duci,ona skica ali je mrzi da pise ok  ........ i tako,ipak nam nema drugih kokikica ili su zaborvila ovaj kutak ili su zauzete necim drugim......Svakako je najbitnije da su ,da ste sve sigurne,mirne i zdrave,ima dana -skupicemo se opet 
Ljubim vas,cuvajte se  rds


Merhaba!
...e i ja se nadam da ćemo se jednom opet okupiti.....film će ti biti na početku ožujka (marta), a dečko nam se vratio na set i radi punom parom, jedna fanica javlja da je opet smršavio.... tuz1, imaju još nešto više od 30-ak dana snimanja i onda se čeka vrlo vjerojatno do jeseni!

descriptionKpa/OK.............. - Page 13 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Veliki pozdrav  moje devojke  rds
  Znaci tako sam sretna sto smo opet zajedno. Setila sam se  ovog foruma, prvo nikako da pogodim kako se zvao, onda nikako da pogodim lozinku i evo tek veceras izasla malo pomalo iz secanja. Nejse , bas mi je drago da vam "cujem" glas jer ste mi tako nedostajale. 
Znam da je proslo puno ali cestitam vam ulazak u novu godinu, zelim vam puno lepih i sretnih dana, zelim vam puno ljubavi i da dajete i da primate, budite mi zivi i zdravi.
Nas decko izgleda top i jedva cekam tu platformsku disney seriju . Ljubim vas i pisimo se.

descriptionKpa/OK.............. - Page 13 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Merhaba!

YUPIIIII JAVILA SE CVETE!!!!! svt.... hr

descriptionKpa/OK.............. - Page 13 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
vida engin * wrote:
Merhaba!

YUPIIIII JAVILA SE CVETE!!!!! svt.... hr

rds rds rds  Hvala Vida , eto i mene malo zakazala memorija malo me uhvatilo neko zivotno tornado ali tu sam. 
Kako si mi , sta radis?  Gledas li sto god americko, englesko tursko?

descriptionKpa/OK.............. - Page 13 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Engin nas pocastio sa ovom slikom, valjda je ovo negova gospodjica ili gospodin ..inace danas kazu je njihov dan..kedi  dan

Kpa/OK.............. - Page 13 E51UD

descriptionKpa/OK.............. - Page 13 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Cvete wrote:

rds rds rds  Hvala Vida , eto i mene malo zakazala memorija malo me uhvatilo neko zivotno tornado ali tu sam. 
Kako si mi , sta radis?  Gledas li sto god americko, englesko tursko?


Ma nema veze glavno je da si ti pronašla put do kućice.....ne gledam ništa posebno ali ako mi nešto zaokupi pažnju to su engleske serije.... ok

descriptionKpa/OK.............. - Page 13 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz


CveteEngin nas pocastio sa ovom slikom, valjda je ovo negova gospodjica ili gospodin ..inace danas kazu je njihov dan..kedi  dan

Kpa/OK.............. - Page 13 E51UD

Da danas je dan mačaka, a ova dama na slici je Enginova Sefa..... ok

descriptionKpa/OK.............. - Page 13 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
cn Cveteeeeeeee, caaaanim...
Ajmeeeee presretna sam ...divnoooo.......
spondzic m2u

descriptionKpa/OK.............. - Page 13 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Tako mi je drago da si se sjetila foruma ..sto ima novo kod tebe ? Kako si ? Kako su cure ? 

Šta gledaš ?

descriptionKpa/OK.............. - Page 13 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Inače pitam se da li će na ovom našem Netflixu 
Uopće postaviti ovu seriju ....jako malo turskih filmova i serija daju ....nekako sam skeptična .....

descriptionKpa/OK.............. - Page 13 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
ella05 wrote:
cn Cveteeeeeeee, caaaanim...
Ajmeeeee presretna sam ...divnoooo.......
spondzic m2u


Ella rds rds rds rds rds     Hvala ti  rds   Dobro smo , hvala bogu svi. Evo guramo ovu zimu i cekamo prolece. Cure su dobro, Evo vec mesec dana ova druga polovina skole pa dok se priviknemo povuci potegni je. 

Inace sta gledam, pa vise sam citala knjige. Nekako ne mogu da nadjem nesto da mi zadrzi paznju. Kod turaka je jos teze, pocnem nesto epizoda dve i odustanem. Pogledala sam prvu epizodu ove nove "Gilded age" , volim te kostimirane serije pa valjda cu nastaviti. 
Isto taka pocela sam jos jednu,  americku "1883" ali me nesto ne odusevljava pa videcu kako dalje. Imam i neki spisak filmova koji bih pogledala ali nikako da nadjem vremena.
Eto to bi bilo , nista specijalno idemo i drzimo korak sa vremenom kolko se moze, korona nas izmestila ali gledam vracamo se polako u normali.
Kako ste vi, kako je more, kad vam pocinje sezona? Evo citam Grcka otvara prvog marta.

Veliki pozdrav i nadam se da cemo se zateci na jednju jutarnju kaficu  ncs

descriptionKpa/OK.............. - Page 13 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Jutro ....

Mi smo ti dobro ....mala je već drugi put odradila koronu , a ja sam imala jednom prije godinu dana ....no , na svu sreću dobro smo ....šta da ti kažem , skole su najveće izvorište zaraze .....

Čitala sam dosta , uglavnom hrvatske pisce i odlični su .....

CIganin ali najljepši , Ja nisam Švabo ......
I dosta knjiga od Elif Safak ....Istanbusko kopile .......dobra je .....

I gledam ti neke laganica serije na Netflixu , francuske komedije ....ništa drame ....

Fenomenalna engleska serija The Split ..ODLIČNA ....

Jedva čekam ljeto .......znaš mene

descriptionKpa/OK.............. - Page 13 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Kako se uopće stavlja slika na ovaj forum mg

descriptionKpa/OK.............. - Page 13 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
ella05 wrote:
Jutro ....


.
I dosta knjiga od Elif Safak ....Istanbusko kopile .......dobra je .....


...Kopile Istanbula.....odlična.....ja ću sad početi sa čitanjem Otok nestalih stabala od nje....pišu da je odlična....

descriptionKpa/OK.............. - Page 13 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
ella05 wrote:
Kako se uopće stavlja slika na ovaj forum mg

..ja ih postavljam kao i na stari forum copy-paste...

descriptionKpa/OK.............. - Page 13 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
vida engin * wrote:

...Kopile Istanbula.....odlična.....ja ću sad početi sa čitanjem Otok nestalih stabala od nje....pišu da je odlična....

Ciao Vido ....eee tu nisam čitala ....znaci dobra ? Super ...čitala sam Palaca buha i 10min i 38 sekundi .....

descriptionKpa/OK.............. - Page 13 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Pozdrav devojke, ok 

Elif Safak je dobra pisateljica . Pored ova Kopile Istanbula ja sam isto procitala Cast i Cetrdeset pravila ljubavi . Inace od Turke sam jos procitala Muzej nevinosti od Orhana Pamuka i jos neke ali negov stil mi je naporan. (osim Muzej..).

Ella ,  Turci su preradili i ovu The Split  i po obicaju posle 10 -epizode su zabrljali, pocelo je ono vec vidjeno. Zove se Evlilik Hakkinda Her Sey  ili Sve o braku. Dobro je pocela ali onda su pocele standardne turske buckuruse i prestala sam da gledam. 

Za skolski raspust pogledala sam i Call my agent i dopala mi se.

Naisla sam na info da ostaju jos 20 dana za snimanje , pa onda post produkcija. Ne znam jel ima neki datum kada ce najnovija serija od Bambica?

descriptionKpa/OK.............. - Page 13 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Pomalo nostalgicno ali eto proletela sam po temama i KPA i SBA eh koje je to vreme bilo. Golden age foruma  ok. Ostali smo mi zadnji musketiri , malesef.
Ja ne verujem da ce se ovaj tabanko pokrenuti. Odavno su kapetani napustili ovaj brod. Dva puta prezivio brodolom .

descriptionKpa/OK.............. - Page 13 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Cveleeee, dobro nam se vratila ncs rds juxu svt

descriptionKpa/OK.............. - Page 13 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
duca wrote:
Cveleeee, dobro nam se vratila ncs rds juxu svt

rds rds rds rds  Ljubim i ja tebe  Duca

descriptionKpa/OK.............. - Page 13 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Vecer koke , 

Šta ima novo ? Di nam je nas Bsmbi ? 

Ima li kakvih slika , uopće nisam u toku otkad nema foruma .... uff

descriptionKpa/OK.............. - Page 13 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
ella05 wrote:
Vecer koke , 

Šta ima novo ? Di nam je nas Bsmbi ? 

Ima li kakvih slika , uopće nisam u toku otkad nema foruma .... uff

Merhaba!

Nema slika bambijevih sa seta jer je navodno zabranjeno, a ono što šalju arapski fanovi da ih postavim osjećala bi se kao da podupirem talibane... ms.
Još malo do kraja snimanja....a onda vidjet ćemo.....
Inače Disney platforma od ljeta ima službeno dopuštenje za rad u Turskoj, a izgleda da tada dolazi i kod nas.... ok.

descriptionKpa/OK.............. - Page 13 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
vida engin * wrote:

Merhaba!

Nema slika bambijevih sa seta jer je navodno zabranjeno, a ono što šalju arapski fanovi da ih postavim osjećala bi se kao da podupirem talibane... ms.
Još malo do kraja snimanja....a onda vidjet ćemo.....
Inače Disney platforma od ljeta ima službeno dopuštenje za rad u Turskoj, a izgleda da tada dolazi i kod nas.... ok.

Haha , nasmija me .....kao da podupirem talibame ... lp lp
Thanks anyway.....

descriptionKpa/OK.............. - Page 13 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
pa juxuuuuuuuuuuuuuuuuuuu kokiceeeeeeeeee   juxu juxu juxu ,,,,,,,,evo meeeeeeeeeeeeeeeeeee,pas mater ne znam gde udaram danima,nedeljama ustvari................
Cvelenceeeeeeeeeeeee canim benimmm  svt svt svt svt svt pronasla si nasssssssssssss
pa bravo,bravo
evo sam vas iscitala i sta reci,shebano atek ce biti sa ovm novih sranjima u rusiji i Ukraini.ne znam reci,da li je moguce da ljudima nije dosta rata i muke...........Boze pomoziii i oprosti im,(ne) znaju sta rade............jednostavno bez reci sam..........znaci kara,kara i totlna kara.........
NO idemo,znate kako ja uvek kazem,samo polako,idemo napred idemo smireno............Bice sto biti mora,niko od nas baremto promenio nije...........samo treba izdrzati i preziveti.......
kod mene svega cega ali o tome cemo drugom prilikom.........
Ljubim vas i drago mi je da ste sve dobro..........naravno,cekamo da se jos kokkica seti sifre
JA saljem poruke tabanku ali do i za sada bezuspesno.malesef

descriptionKpa/OK.............. - Page 13 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
I da,vidim da od silne radosti i pisanja,niko se ne seti da pohvali i da se odusevi katalogu smajlica   q1  ,za koje skromno kazem,da su legendarne   worsh ...steta sto nas nema vise i steta sto se ne koriste  ae

descriptionKpa/OK.............. - Page 13 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Juxxxxxxxxxxxuuuuuuuuu jutric kokiceeeeeeeee  juxu juxu juxu
gde ste miiiiiiiiii........kako je prosao vikend??.............Ee da se pohvalim(ili pozalim) ja sam posle sto godina pocela da pratim tursku seriju(yargi/presuda) i eto,volim.............naravno,tona gluposti i svega cega ali njih dvoje seceri,sporedni karakteri dobri(tabiki ne svi) i tako....malo zabave nije na odmet.......cekam kad ce poceti odsecanje delova tela i keksanje pood morfijumom(jel ipak Sema pise scenario) ali dobro,navikli smo na ta sranja........  ok

descriptionKpa/OK.............. - Page 13 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Pozdrav devojke  rds  Caooo Tami   juxu  eto i mene, nasla vas  gda

Sta reci cure, ovo je ludilo sa svih strana, povampirilo se sve, ko da nismo nista naucili ko covecanstvo. Samo da ne pomahnitaju svi pa da se  ovaj zlokobni oblak ne prelije i ovde na Balkanu. Ne cuo sejtan ali malo nam treba kolko smo ludi .

Tami ja sam pocela da gledam Yargi ali negde do 10 epizode i odustala sam. Ako ostanes pricaj sta se zbiva? Dali ima neki pomak oko krimi price? Sve me strah i samo cekam trenutak kada ce Sema otici u persun.
 Inace ne znam kolko puta sam pocinjala da gledam neku tursku  i odustala na nekolko epizoda.

descriptionKpa/OK.............. - Page 13 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Zelim vam laku noc
Kpa/OK.............. - Page 13 RPija

descriptionKpa/OK.............. - Page 13 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Merhaba!

Politiku neću ni da spominjem jer mi odmah postane mučno. Samo moram primjetiti da je odjednom nestala korona, ni riječi više o njoj..... ms.
Tursko jednostavno trenutno ne mogu ništa pogledati, sad mi je na repertoaru, engleski, škotski, danski i švedski kriminalni milje....ne zna se tko je luđi od koga.... puc. Ako netko voli krimi serije preporučam The Responder sa Martinom Freemanom u glavnoj ulozi...

descriptionKpa/OK.............. - Page 13 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Dobar dan , 

Evo da se javim drage moje ....
Strašno je  ovo sve ....samo da to ludilo završi .......

Svi smo zabrinuti ......

Ja pogledala ASK 101..... na Netflixu , prvu sezonu ....ok , simpa su , laganini i traje sat vremena ..... sad nikako da nađem vremena za drugu sezonu .....kfa

descriptionKpa/OK.............. - Page 13 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
juxxxxxxxxxxxxuuuuuuuuu kokice moje lepe  juxu juxu juxu evo me
Tuga tuzna je sve ovo sto se desava i zaista ne znam ko zeli ratovati i ginuti a da je pri cistoj pameti.............offffffffffff
KOd mene trka frka,jurcam bez glave ali dobro...... gledala sam 101,superica,potpuno druagacije od turskih serija,znaci ima svega i vise nego sto mozete zamisliti za jednu tursku seriju ali za nas bi to bilo normalno,znaci prikazano sve onako kako zaista jeste. JA gledam 4 sezonu moje omiljene ali omiljene serije The Marvelous Mrs. Maisel i toplo bih je preporucila svima,fantasticna,jednostavno ispricana (nesto slicno kao This is us,samo sto je ovo komedija) a toliko pitka i sjajna.....
Ljubim vas kokice,javnite se i uzivajte  rds

descriptionKpa/OK.............. - Page 13 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Merhaba!

Pošto se naš dećko ponovno zavukao u neku rupu i nema od njega ni traga ni glasa, evo malo novih fotkica od naše Tubiš..... karmin

Kpa/OK.............. - Page 13 275228037_507786864041567_130072257822613863_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=102&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=3cjFRv1TK4kAX_hv939&_nc_ht=scontent.fzag1-2Kpa/OK.............. - Page 13 275080888_507786877374899_3658847920012277822_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=vv7WUTEAHgEAX_P6smy&_nc_ht=scontent.fzag1-2

descriptionKpa/OK.............. - Page 13 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Kpa/OK.............. - Page 13 275180480_507783567375230_6326811757817509091_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=jaRzLLuyvcQAX9km6ja&_nc_ht=scontent.fzag1-2
Kpa/OK.............. - Page 13 275071747_507783507375236_7746893836126720310_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=UHZVMTttkTEAX8mD4VV&_nc_ht=scontent.fzag1-2

descriptionKpa/OK.............. - Page 13 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
M}
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply