Turske serije & druzenje

Kpa/OK.............. - Page 12
Na dlanu


Na dlanu

Na dlanu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na dlanuLog in

Turske serije & druzenje


Kpa/OK..............

power_settings_newLogin to reply
+11
duca
Irina
Kivančicaa
PETRA
Ritta
marijancci
Ruža
maya22
Caci
Pata
viera
15 posters

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
KOKE PRORADIO JE TABANKO,PROVERITEEEEEEEEEEEE

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Caci jesi li probala da se prijavis na tabanka.

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Tamy, kod Tabanka je opet isti problem u popodnevnim satima se ne mogu uključit na forum ili mi treba najmanje 5 minuta da uđem... tuz1

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
PETRA wrote:
Caci jesi li probala da se prijavis na tabanka.

 Jesam,sve je isto,na stari profil ne mogu komentarisati,a novi koji sam napravila,jos ceka odobrenje i do tad mogu biti samo kao gost na forumu,gluposti,ali to je to,fala ti sto mislis na mene  ok hr

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
lakjdlkajsldkjalskdjlaskdjlkaszldsjfhlajksdfhljasdhlfjkahldjkfhaljksdfhklaj

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:
lakjdlkajsldkjalskdjlaskdjlkaszldsjfhlajksdfhljasdhlfjkahldjkfhaljksdfhklaj

uuuuuuuufffffffff vezbam  fg Kpa/OK.............. - Page 12 Giphy

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
ksajdhkajshdkjash kfa

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
lksdjlkasjlkasjldkjaldjalskjdad

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
offff ova nova verzija.............ima dole plavu strelicu sa kojom s epise novi tekst a da ima sve ikonice i dodatke......... sly1

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Juxxxxuuuuuuuuu samo da se javnem i odrzavam ovo jer sto godina nisam bila a vidim n tabanku sporo,pa koci,pa pu pu ne daj Boze....ajde za sv slucaj

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Nesto sam mixala ko zna od kada i ne radi messenger a Bogami ni like..offfffffffffffffffffffffffff

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:
Juxxxxuuuuuuuuu samo da se javnem i odrzavam ovo jer sto godina nisam bila a vidim n tabanku sporo,pa koci,pa pu pu ne daj Boze....ajde za sv slucaj

PAs mater ne mogu da nadjem smajlice kad normalno pisem,samo kad ovako citiram.offfffff  annoy

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
PETRA wrote:
Caci jesi li probala da se prijavis na tabanka.


vida engin * wrote:
Tamy, kod Tabanka je opet isti problem u popodnevnim satima se ne mogu uključit na forum ili mi treba najmanje 5 minuta da uđem... tuz1

OK ovo i dalje probam kfa

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
laksjdlkasjdlkasjdlskdj rds annoy

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Evo da se javnem ovde ,kao sto sam i sama rekla ,cisto zbog aktivnosti foruma,nikad se ne zna kad ce nam zattrebati

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Juxxxxxxxxxxxuuuuuu evo da pozdravim moje kokice i ovde..........
Na zalost,ovde se druzimo kada znamo da je forum riknuo..........paaaaaaaa recim nemam ali sta cemo............na zalost,kao sto am napisala u obavestima,admini za sada ne odgovaraju na moje poruke i iskreno ko zna i da li ce jer se ta ekipa ,po ko zna koji put promenila..........no,pokusavam jer nasa kucica je ipak nasa kucica,koliko god da je cesto ili redje posecivali me2u

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Da. da lijepo je da imamo i našu kućicu, samo se bojim da su osim tebe i mene svi zaboravili na nju.... cr. Zaboravih skroz kako ovo funkcionira....

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Kpa/OK.............. - Page 12 Profil10

Malo vježbe da vidim kako to ide....

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
vida engin * wrote:
Kpa/OK.............. - Page 12 Profil10

Malo vježbe da vidim kako to ide....

bravooooooooooooo Vidaka sine,odlicno to tebe ide.............i ovo drugo,za devojke,ne brini,ako potraje duze nego sto je normalno,iskopace one kutak,gde mogu da se javnu svojim drugaricama........poljubac za tebe vidaka,nadam se da se lepo spremas za Bozicne blagdane rds

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
juxu juxu

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
aaaaaaaaaaaaaaaa Evo i Duki se setila linka crug
Verujem da uzivas u Bozicnoj idili u toj tvojoj Kanadi canim  runnh
mi pocrkasmo..............ali od vrucine i znoja  annoy

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Kpa/OK.............. - Page 12 269798325_2095155437329272_2460313129444051256_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=21qWfVPj-mMAX8ZuyRs&tn=ZMlten5AoFrfWtwm&_nc_ht=scontent.fhre1-1

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Jutro.... kfa

Evo na brzinu svim curkama veliki pozdrav, a onima koje slave SRETAN BOŽIĆ!

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Drage moje  kokice,sretan Bozic Kpa/OK.............. - Page 12 Ng-2-gif,sve naj naj,sto se pozeleti moze u ova luda vremena  Kpa/OK.............. - Page 12 Igra-sa-sobicima-gif
Da uzivate sa svojim najmilijima  Kpa/OK.............. - Page 12 Ng-hik-gif

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
igra kao stovidite,malo se igram sa smajlicima...evo novihhhhh

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
socks     Juxxxxxxxxxxuuuuuuuu kokice,ima li Vas ???

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
sneg snesko tun party samp cookies stars santa chrt snko mist hideny jellkica idila kopssn kliza ng pozic ng pozic pozic45 kamincic snskic klizic

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:
aaaaaaaaaaaaaaaa Evo i Duki se setila linka crug
Verujem da uzivas u Bozicnoj idili u toj tvojoj Kanadi canim  runnh
mi pocrkasmo..............ali od vrucine i znoja  annoy



cao drage moje,

sjetila se, sjetila  ob ob


i "nauzivala" u izolaciji sama,............corona,.......danas mi zadnji dan,........sreca blazi simptomi,...................jedino nisam bas cista u glavi,...nemam pojma sta je a ni kako da objasnim sta je sa mnom, ...valjda necu pobudaliti hahaha

nema bas snijega ni kod nas, globalno zagrijavanje,....danas 3c,...nije normalno ok ok

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
ahahahahhaah Duci moja odavno smo mi pobudalile,tako da nema brige pk1   .samo odmaraj  hyy34   i ruckaj svasta nesto lepo,sto si ,sigurna sam, pripremila..........i Iva i ja smo "skrljane" ai idemo, polako,bice bolje.......

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Srecna Nova Godina,drage kokice,ako navratite   samp  jellkica 
 i ajde samo neka sledeca bude bolja nego ova(koliko se secam,tako nesto slicno smo pozeleli i proosle godine  ok

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
SVIM KOKICAMA ŽELIM SVE NAJ, NAJ, NAJ U  NOVOJ GODINI....Kpa/OK.............. - Page 12 4125840260, TO ISTO VAM ŽELI I  OVAJ SLATKIŠ....

Kpa/OK.............. - Page 12 FH9QGd_WYAAfSoT?format=jpg&name=small

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
SVIM KOKICAMA KOJE DANAS SLAVE...SRETAN BOŽIĆ.....

Kpa/OK.............. - Page 12 Pravoslavni-bozic

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Helooooo... evo i mene 
Sretna vam Nova godina 

Nadam se da će nam popraviti  nas forum , bas mi fali ... malo nas je , ali smo pravi 

Pusa koke

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Juxxxxxxxxxxxxuuuuuuu kokice moje lepe,evo me  hi1  gde ste vi,nema nigde nikoga???/.............evo kod nas sivilo,ludilo ali meni prija........uzivam u carima kisne sezone............ inace ovde je omicron razbio protekla dva meseca ali srecom sve je to mnogo bolje nego sve ono prethodno.........i Iva i ja smo imale,bem li ga pregurale i picimo daljeeeee...........Nadam se da ste mi vi svi super i zdravi,ljubim vas i javljajte se,nemoj da smo lenje  pk1

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Helo Tami ,
Evo ja se javljam ...svako malo probam na forum , aki nažalost ništa ..bojim se da će tako i ostati .....
Imaš li ti kakvih saznanja ?



Kako nisam niti na jednoj društvenoj mreži , nemam pojma šta je s našim Bambijem ..je li snimio seriju... nema slike , nema tona ..

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
ella05 wrote:
Helo Tami ,
Evo ja se javljam ...svako malo probam na forum , aki nažalost ništa ..bojim se da će tako i ostati .....
Imaš li ti kakvih saznanja ?



Kako nisam niti na jednoj društvenoj mreži , nemam pojma šta je s  našim Bambijem ..je li snimio seriju... nema slike , nema tona ..


Hej hej canim,evo me,neka si se javila,ja skicnem i ovde ali vidim nema nikog ,pa reko sta da bzvz skrabam sama sa sobom......
NAravno da probam kontaktirati admine oruma ali jbg nista,posle onog prvog i jedinog javljanja prc,nista i nikad vise.bojim se da su nekako odustali od oruma a to bi bas bilo strasno tuzno........godine i godine materijala,godine i godine druzenja.......zao mi je sto nas ne iskopaju ovde cvele,vierocka,one su ipak redovne na fforumu......
Ovo drugo pitanje,ja pojma nemam a ako neko zna sta se desava sa bambijem je Vidaka ali ona zna putic ovamo,pa kad vidi,pisace 
ljubaccccccccccc........i za Duciku,koja skicne ali treba i da pise  rds

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Pozdrav kokice..... juxu

Ja provirim svako malo o vidim da nema nikoga pa kao i Tamy ne želim da pričam sama sa sobom. A sad na pitanje što je sa Bambijem, pa ništa posebno nova, javljaju da je tamo gdje snima veoma hladno i pada snijeg pa su bili zatrpani nekoliko dana. Fotki službenih nema sem onih koje pošalju arapski fanovi....gdje svi izgledaju ko talibani.... puc. Snimanje bi trebalo završiti u 3 mjesecu. onda slijedi montaža, pa bi to moglo biti prikazano tek na jesen.
Kod nas je isto konačno zahladilo jer je sve do nedavno bilo kao da je proljeće.

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
vida engin * wrote:
Pozdrav kokice..... juxu

Ja provirim svako malo o vidim da nema nikoga pa kao i Tamy ne želim da pričam sama sa sobom. A sad na pitanje što je sa Bambijem, pa ništa posebno nova, javljaju da je tamo gdje snima veoma hladno i pada snijeg pa su bili zatrpani nekoliko dana. Fotki službenih nema sem onih koje pošalju arapski fanovi....gdje svi izgledaju ko talibani.... puc. Snimanje bi trebalo završiti u 3 mjesecu. onda slijedi montaža, pa bi to moglo biti prikazano tek na jesen.
Kod nas je isto konačno zahladilo jer je sve do nedavno bilo kao da je proljeće.

 
lp lp lp lp svi izgledaju kao talibani.......placemmmmmmmm...............pa hebo mater,mogu misliti ovog naseg zimogrozljivka..hahahahhahah..........ako,ako,samo neka snimaju,pa da vidimo i to cudo.
Nego drugo pitanje je,sta bi sa filmom??  om 
Dobro Vidaka draga,posto znamo sada da svi virkamo,ajde da virkamo i piskamo  mg

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
I da,hebo mater,naravnod a se ne moze usporediti tabanko i ova zamena ali jedino sto obozavam ovde i zao mi je sto se vise ne dopisujemo,su smajlici.........koliko mi je samo vremena uzelo da napravim ovu kompilaciju i obozavam je..jjbg steta sto se ne koristi.........  uff

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
fl Jutro 
Ajme meni ja se jedva snalazim ovdje ....

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
ella05 wrote:
fl Jutro 
Ajme meni ja se jedva snalazim ovdje ....

Jutric ribice,nemoj mi odmah zatezati sa prigovorima   tu

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:

Jutric ribice,nemoj mi odmah zatezati sa prigovorima   tu

sk5  Ups .... vidiš da mi neide

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
dr

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Jutro.... kfa

Da i meni nedostaje naše druženje, nadam se da će još koja kokica da pronađe put do ovde..... tuz1. I ja se malo teže snalazim sa ovom stranicom ali sve je stvar navike.... coo. Slažem se sa Tammy ovdje su smajlići genijalni..... pk1
U svezi filma nema novih vijesti, ali bi po prijašnjim najavama uskoro trebao izaći trajler..... ok.

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Kpa/OK.............. - Page 12 FKC6IHBXEAAkeyj?format=jpg&name=small

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
juxxxxxxxxxxxxxxuuuuuuu jutric kokice evo i mene  juxu juxu bravo Vidaka ,javila si se i naravno uvek imas neki info za nas........ gda ok,znaci bice,kad ce biti,ko zna ali eto biti ce  ok
ovde gore sa kucom mi je med medeni  rds
uzivajte kokice u danu i piste kad mozete  on

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Mehraba!

Evo da se i mi malo prisjetimo našeg najomiljenijeg para.....koji je na njemačkom Netflixu trenutno broj 1 po gledanosti....

Kpa/OK.............. - Page 12 272744394_475079213990414_1834234992605036215_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-5&_nc_sid=0debeb&_nc_ohc=3DdTUg0qVgYAX8mZAvi&_nc_oc=AQmiZU5Z06VZk4T1k_gvnmA7K1WtvfDL4sKsiKEQnYYPU-CD1L3yxTNjKIvMf3b8qBbCYTrBbJWpi5Tpfef74Nam&tn=s4ooO3WUJUn_hdyp&_nc_ht=scontent.fzag4-1

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
...joj predivno....  fl

Toprak, Deniz Ali i Maya Saylak...... 

Kpa/OK.............. - Page 12 640xauto

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Merhaba!

Dečko nam je dobio coronu,(srećom blaži oblik) i nalazi se u samoizolaciji a snimanje se nastavlja sa scenama bez njega!

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
M}
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply