Turske serije & druzenje

Kpa/OK.............. - Page 10
Na dlanu


Na dlanu

Na dlanu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na dlanuLog in

Turske serije & druzenje


Kpa/OK..............

power_settings_newLogin to reply
+2
tamarica
viera
6 posters

descriptionKpa/OK.............. - Page 10 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Da da ...to sam ja konačno nalijepila foto ....
ok
 I da da tu ja živim , raj  rds  Samo sigurno  je fotka ogromna , ja sam uvijek na mobitelu pa ne znam kako smanjiti sliku ..

descriptionKpa/OK.............. - Page 10 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
ella05 wrote:

Šta je punč , kod nas  je toplo alkoholno piće ...a kod vas ?     Ccc   ob

koda nas  punč - toplo alkoholno pice  lp................  krásne vonia, ale nechutí mi......

descriptionKpa/OK.............. - Page 10 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
ella05 wrote:
Da da ...to sam ja konačno nalijepila foto ....
ok
 I da da tu ja živim , raj  rds  Samo sigurno  je fotka ogromna , ja sam uvijek na mobitelu pa ne znam kako smanjiti sliku ..

obožavam tvoj raj rds ........... neni pomoci, musíš ma adoptovať  lp
Tušmuš, musíš lepiť, nech spolu zdieľame takú krásu, aspoň virtuálne rds

descriptionKpa/OK.............. - Page 10 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
ella05 wrote:
viera wrote:
Tušmuš, reku telepatia, sme tu naraz... Prc, ty si zdrhla........ možno za susedou na vianočný  ( (punč.. ).  ccc 

Šta je punč , kod nas  je toplo alkoholno piće ...a kod vas ?     Ccc   ob

KOd nas je milkshake  kfa

descriptionKpa/OK.............. - Page 10 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
viera wrote:
ella05 wrote:
Da da ...to sam ja konačno nalijepila foto ....
ok
 I da da tu ja živim , raj  rds  Samo sigurno  je fotka ogromna , ja sam uvijek na mobitelu pa ne znam kako smanjiti sliku ..

obožavam tvoj raj rds ........... neni pomoci, musíš ma adoptovať  lp  
Tušmuš, musíš lepiť, nech spolu zdieľame takú krásu, aspoň virtuálne rds

rds

descriptionKpa/OK.............. - Page 10 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Dobro jutro drage moje , 

Evo da se javim nakon vikenda provedenog u
Zagrebu s mojim kokama...   igra zahvaljujući  kuhanom vinu , velikim količinama kuhanog vina preživjela  sam tu hladnoću ..
Danju do 2 , a noću minus ..znaci smrzla sam se ...
Inače je prekokrasno ... zaista nešto posebno kako je Zagreb okićen ...
no , kad će ljeto ..... snesko hideny

descriptionKpa/OK.............. - Page 10 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
ella05 wrote:
Dobro jutro drage moje , 

Evo da se javim nakon vikenda provedenog u
Zagrebu s mojim kokama...   igra zahvaljujući  kuhanom vinu , velikim količinama kuhanog vina preživjela  sam tu hladnoću ..
Danju do 2 , a noću minus ..znaci smrzla sam se ...
Inače je prekokrasno ... zaista nešto posebno kako je Zagreb okićen ...
no , kad će ljeto ..... snesko hideny

om om om ...litre alkoholu, mamma mia................. Tušmuš, keby si žila u mňa, musela by sa sa v alkohole aj kúpať, aby si nezmrzla lp
Aj ja mám rada vianočnú výzdobu. Ale videli sme, stačilo lp ............ kad ce ljeto wh wh wh

descriptionKpa/OK.............. - Page 10 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:

KOd nas je milkshake  kfa

Darling, nerozumela si tému............. punč okolo mlieka ani nechodí lp ...okolo punču chodí Ellica........ s vedrom lp

descriptionKpa/OK.............. - Page 10 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
viera wrote:
tamarica wrote:

KOd nas je milkshake  kfa

Darling, nerozumela si tému............. punč okolo mlieka ani nechodí lp ...okolo punču chodí Ellica........ s vedrom lp

lp

descriptionKpa/OK.............. - Page 10 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Juxxxxxxxxxxxxuuuuuuuuuu kokice  :hi:Samo da se javnem.Nadam se da ste mi dobro i da se spremate za Bozicne praznike  rds

descriptionKpa/OK.............. - Page 10 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Gde nam je Vidaka ???........Nema je jaaaako dugo,..........a znamo da ona zna ovaj forum i pisala nam je redovno(kad vecina nije).........Canim,nadam se da si dobro .JAvni se ,cisto da te cujemo  rds

descriptionKpa/OK.............. - Page 10 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Áno,  pripravujeme sa na sviatky  lp lp ........... Tami ozdobí všetko, čo vidí  Kpa/OK.............. - Page 10 Smileys-cz-37............ Ellica Ribica popije všetko, čo má promile Kpa/OK.............. - Page 10 Smileys-cz-132............ a ja zjem všetko, čo má cukor Kpa/OK.............. - Page 10 Smileys-cz-37

... a takto si žijeme lp ....... Helov koke, užívajte, čo vám chutí lp

descriptionKpa/OK.............. - Page 10 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:
Gde nam je Vidaka ???........Nema je jaaaako dugo,..........a znamo da ona zna ovaj forum i pisala nam je redovno(kad vecina nije).........Canim,nadam se da si dobro .JAvni se ,cisto da te cujemo  rds

Vidaka zaparkovala niekde s Enginom, a nechce podeliť........... pk1

descriptionKpa/OK.............. - Page 10 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Evo me devojke  mh  kako ste mi ?

Bila na putovanju, jedan dan ali prelepo proveden dan, jedna lepa uspomena sa mojom devojcicom. Put je bio malo naporan , ne mozes sve to videti za jedan dan ali obisli
 smo ono najbitnij. Prvo smo posetili mesto zvano Meteori gde se nalaze stare crkve koje su izgradene na vrh stena i gde jos zive monasi. Nekad ih bilo 28 sada samo 6
 aktivni manastiri, 6 muski i 2 zenska . Stvarno impozantna priroda, i pored kisovitog i hladnog vremena doziveli smo je u punom sjaju. Sve je tiho, mirno kao da se vreme
 zaustavilo i mi smo se teleportitali u neki prosli vek.  Mi smo obisli dva manastira, jedan , najveci je Hristovo voznesenje i da bi stigli do ulaza trebalo je proci 200 stepenika, a onaj u daljini je Varlaam i malo manje stepenika nas je odvelo do njega. Ulaz je 3 eura, i za zene nije dozvoljen ulaz u pantalonama ma moras obuci neku suknju ili maramu preko njih. 

Kpa/OK.............. - Page 10 409890794_3662956334026133_7250619310149985701_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=T5aBz51W1VwAX_qHSLw&_nc_ht=scontent.fskp1-2Kpa/OK.............. - Page 10 411923139_3662956434026123_2832677383936050320_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=K5_58aoy9pwAX9EgHgi&_nc_ht=scontent.fskp1-2

descriptionKpa/OK.............. - Page 10 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Trikala je druga prica. Od jednog prosecnog, malog gradica sa puno maste napravljeno je mesto gde se oseti ta bozicna euforija. Puno ljudi  ulaze u grad bajkih gde se pravi i pakuje cokolada, slatkisi, pije caj i toplo cokolado, onda luna park i puno igrarije za malisana . Ako je meteori mesto gde osetis onaj duhovni mir , ovo je mesto gde osetis zivot. Puno ljudi, galama, muzika, bozicne pesme i ljudi obuceni u razne kostime.

https://scontent.fskp1-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/410946739_3662957600692673_6717613258417282023_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=O48gJqcQGHkAX_7r6uf&_nc_ht=scontent.fskp1-2.fna&oh=00_AfBN-91yCEVTHFaCC1JlLESudggnVK17X-8f2sFsI6D5yA&oe=6587E0DC

https://scontent.fskp1-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/410247184_3662957700692663_8155264178504008914_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=wVpXrKUWEaIAX_wH1Pc&_nc_oc=AQnLZovuvVNkUzMqrz_-p4HY7RJht2X8GknWBJqR83ngtzeEtPEIPz0hgGbVr9zlGE4&_nc_ht=scontent.fskp1-2.fna&oh=00_AfCuL6f_jBl5mbLVU_MLfmoUdWr9_sCj-bxPBaiVAuEhnQ&oe=65880D43

https://scontent.fskp1-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/411928404_3662957347359365_8115618865673272319_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=O-bv674pJNUAX8XevSy&_nc_ht=scontent.fskp1-2.fna&oh=00_AfCqhuLQ1Y80FVy-hvNoAgjrnFa83F3XYLOfi9yr4lLmMw&oe=65872EBE

descriptionKpa/OK.............. - Page 10 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Eto , kratko, bilo je puno slika ali ostalo u mobilni moje devojcice .

Ljubim vas devojke i zelim vam lep dan  rds rds rds

descriptionKpa/OK.............. - Page 10 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Cvete wrote:
Evo me devojke  mh  kako ste mi ?

Bila na putovanju, jedan dan ali prelepo proveden dan, jedna lepa uspomena sa mojom devojcicom. Put je bio malo naporan , ne mozes sve to videti za jedan dan ali obisli
 smo ono najbitnij. Prvo smo posetili mesto zvano Meteori gde se nalaze stare crkve koje su izgradene na vrh stena i gde jos zive monasi. Nekad ih bilo 28 sada samo 6
 aktivni manastiri, 6 muski i 2 zenska . Stvarno impozantna priroda, i pored kisovitog i hladnog vremena doziveli smo je u punom sjaju. Sve je tiho, mirno kao da se vreme
 zaustavilo i mi smo se teleportitali u neki prosli vek.  Mi smo obisli dva manastira, jedan , najveci je Hristovo voznesenje i da bi stigli do ulaza trebalo je proci 200 stepenika, a onaj u daljini je Varlaam i malo manje stepenika nas je odvelo do njega. Ulaz je 3 eura, i za zene nije dozvoljen ulaz u pantalonama ma moras obuci neku suknju ili maramu preko njih. 

Kpa/OK.............. - Page 10 409890794_3662956334026133_7250619310149985701_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=T5aBz51W1VwAX_qHSLw&_nc_ht=scontent.fskp1-2Kpa/OK.............. - Page 10 411923139_3662956434026123_2832677383936050320_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=K5_58aoy9pwAX9EgHgi&_nc_ht=scontent.fskp1-2

Eeee Cvete , pa ti si bila na Meteorima ...E super ...i ja sam bila prije cca  6 godina , ajmeee prekrasno ....  uspjeli smo uci u sve manastire ...   Aaaaaa
 Moj nećak ima strah od visine ..na sve četiri se penjao po stepenicama 😂😂

descriptionKpa/OK.............. - Page 10 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Ovo drugo mjesto je kao iz bajke ...
party Super....
Vjerujem da ste uživale

descriptionKpa/OK.............. - Page 10 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
viera wrote:
Áno,  pripravujeme sa na sviatky  lp lp ........... Tami ozdobí všetko, čo vidí  Kpa/OK.............. - Page 10 Smileys-cz-37............ Ellica Ribica popije všetko, čo má promile Kpa/OK.............. - Page 10 Smileys-cz-132............ a ja zjem všetko, čo má cukor Kpa/OK.............. - Page 10 Smileys-cz-37

... a takto si žijeme lp ....... Helov koke, užívajte, čo vám chutí lp

Tus mus , samo da ti kažem da sam s punča prešla na kuhano vino , kuhani gin. srećom da je Božić blizu jer ne znam šta bi bilo sa mnom 😁  

Večeras opet neka fešta ...

descriptionKpa/OK.............. - Page 10 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Wow, Cvetocka krásne miesto  rds.... Chýba iba leto  rds

descriptionKpa/OK.............. - Page 10 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
ella05 wrote:


Tus mus , samo da ti kažem da sam s punča prešla na kuhano vino , kuhani gin. srećom da je Božić blizu jer ne znam šta bi bilo sa mnom 😁  

Večeras opet neka fešta ...

Samo da ti kazem draga... Štvornozky pôjdeš ty, nie necak  lp lp

descriptionKpa/OK.............. - Page 10 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Kpa/OK.............. - Page 10 66998564-2f3b-4f35-8dee-a2b89acb5fdb
Dobro jutro

descriptionKpa/OK.............. - Page 10 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
viera wrote:
ella05 wrote:


Tus mus , samo da ti kažem da sam s punča prešla na kuhano vino , kuhani gin. srećom da je Božić blizu jer ne znam šta bi bilo sa mnom 😁  

Večeras opet neka fešta ...

Samo da ti kazem draga... Štvornozky pôjdeš ty, nie necak  lp lp

Ja i moj kućni ljubimac na sve četiri  sr

descriptionKpa/OK.............. - Page 10 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Sretan Božić drage moje koke ..... party

descriptionKpa/OK.............. - Page 10 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Šťastné a veselé Vianoce Kpa/OK.............. - Page 10 BQasWockSbJTAAAAAElFTkSuQmCC

descriptionKpa/OK.............. - Page 10 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Crecan i blagoslovljeni Bozic drage moje  rds rds  Neka nam Bog da zdravlja i veselja .

descriptionKpa/OK.............. - Page 10 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Cvete wrote:
Crecan i blagoslovljeni Bozic drage moje  rds rds  Neka nam Bog da zdravlja i veselja .


❤

descriptionKpa/OK.............. - Page 10 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Dobro jutro , 


Gdje ste kokice ? 

Zimski san ? Ovdje neko sivilo , katastrofa 
od vremena .....
I gdje ćete za najluđu noć u godini ? 😁

Tus mus ti si ovdje najmlađa , ti ces sigurno negdje tulumariti .....


samp

descriptionKpa/OK.............. - Page 10 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
ella05 wrote:
Dobro jutro , 


Gdje ste kokice ? 

Zimski san ? Ovdje neko sivilo , katastrofa 
od vremena .....
I gdje ćete za najluđu noć u godini ? 😁

Tus mus ti si ovdje najmlađa , ti ces sigurno negdje tulumariti .....



tulumirati? Neni šanca ,  nemám rada Silvester.  Koniec roka, zasa sme starší, neviem čo je na tom veselé  ok 

Helov koke, ako ste ?   Ja ledva dýcham, toľko koláčov som zmastila  lz    Cmokam  rds

ps: Tušmuš, tvoja punčová avantúra skončila?  lp

descriptionKpa/OK.............. - Page 10 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
viera wrote:
ella05 wrote:
Dobro jutro , 


Gdje ste kokice ? 

Zimski san ? Ovdje neko sivilo , katastrofa 
od vremena .....
I gdje ćete za najluđu noć u godini ? 😁

Tus mus ti si ovdje najmlađa , ti ces sigurno negdje tulumariti .....



tulumirati? Neni šanca ,  nemám rada Silvester.  Koniec roka, zasa sme starší, neviem čo je na tom veselé  ok 

Helov koke, ako ste ?   Ja ledva dýcham, toľko koláčov som zmastila  lz    Cmokam  rds

ps: Tušmuš, tvoja punčová avantúra skončila?  lp

Juhuuuuu....mi slavimo cijeli dan .. muzika , ples .... odavno sam s punča prešla na kuhano vino ....💃🏻💃🏻

descriptionKpa/OK.............. - Page 10 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Drage moje , Sretna vam Nova 

IYIKI  VARSEN  rds

descriptionKpa/OK.............. - Page 10 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
https://m.youtube.com/shorts/Sa2Mq3a3C4I

descriptionKpa/OK.............. - Page 10 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
ella05 wrote:



Juhuuuuu....mi slavimo cijeli dan .. muzika , ples .... odavno sam s punča prešla na kuhano vino ....💃🏻💃🏻


ty si pravá párty-koka  rds................ ja som ako seriozna kvočka, sram me bilo  lp

štastný nový rok , koke ,,,,,,,,,,,IYIKI  VARSEN   https://www.cosgan.de/images/midi/musik/n0261.gif

descriptionKpa/OK.............. - Page 10 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
:mah:Evo i mene da vam pozelim Srecnu novu godinu , ne znam sta bi pozelela osim zdravlja jer ono je i najskuplje , a u isto vreme i nema cenu ,sve ostalo covek sam sebe kupi. 

Mlada generacija vec je otisla da slavi po lokalima, u nekom stanu ja i moj muz uz daskicu i vino menjamo kanale na TV. Mozda cemo malo do trga pre ponoci al opet ako ne zaspimo  ok.

 Postiracu reci  Mike Antic, on je srpski pesnik , ali ovaj recept za srecan zivot je univerzalan. Budite mi dobro drage moje  rds rds


“Uzeti 12 meseci, dobro ih očistiti od gorčine, sebičluka, cepidlačenja i straha.
Svaki mesec pažljivo iseckati na 30 ili 31 dan, tako da je zaliha dovoljna za celu godinu.
Svaki dan posebno ispuniti nadevom od: jedne trećine rada, trećine duševne vedrine i trećine humora, uz dodatak tri kašike optimizma, jedne kašike strpljenja, zrnceta ironije i prstohvata takta.
Tu masu preliti obilno ljubavlju.
Gotovo jelo ukrasiti buketićem sitnih pažnji i servirati ga svakoga dana, sa obaveznom vedrinom, uz šolju dobrog, osvežavajućeg čaja.”

descriptionKpa/OK.............. - Page 10 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
igrasockssnegpartysampstarssantachrtchrtsnkohidenyjellkicaidilaklizakopssnng pozicng pozicpozic45kamincicsnskicklizic

descriptionKpa/OK.............. - Page 10 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Juxxxxxxxxxxxxuuuuuuuuuuuuuu kokiceeeeeeeeeeeeeeeeeee  hi1 mh
Evo meeeeeeeeeeeeeeeeeee,nisam vas zaboravila ali u ludilu nekom
 
Sretan Bozic i Nova Godina  rds Da ste mi sretne,zdrave,"mirne" i nasmejane
Uzivajte ne samo ovih dana ,vec celu godinu..........
Ljubim Vas ,grlim VAs  hr hr hr hr hr hr hr hr hr hr hr

descriptionKpa/OK.............. - Page 10 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Divno Cvelence,sto si uzivala sa svojom devojciom i podelila sa nama tu prelepotu rds
Ribica u likvidnom stanju lp
Vierocka Vienocki,samo sto joj smeta kako nije Vienoce sa +40 lp(resenje,treba da se preselis kod mene u ZAmbiju,mi smo se posteno naznojali za sve ove praznike...............pi pi pipipipipipipi)
Svim ostalim kokicama ,nadam se da pijete,smejte se i slavite runnh runnh runnh

descriptionKpa/OK.............. - Page 10 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:
Divno Cvelence,sto si uzivala sa svojom devojciom i podelila sa nama tu prelepotu rds
Ribica u likvidnom stanju lp
Vierocka Vienocki,samo sto joj smeta kako nije Vienoce sa +40 lp(resenje,treba da se preselis kod mene u ZAmbiju,mi smo se posteno naznojali za sve ove praznike...............pi pi pipipipipipipi)
Svim ostalim kokicama ,nadam se da pijete,smejte se i slavite runnh runnh

još jednom sve najbolje koke ..... samo nam fali Vida , nadam se da je dobro ...
Vienoce na  + 40 ..to se traži .... yeee

descriptionKpa/OK.............. - Page 10 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
............ presladké smajlíky hore rds
selam koke......... mne skončilo voľno md........ zase všetko dokola...... leto v nedohľadne......... a tak  cc

descriptionKpa/OK.............. - Page 10 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Tušmuš, toto sme my dve rds ........... ja som ten triezvy smajlík lp 
Kpa/OK.............. - Page 10 1615063726

descriptionKpa/OK.............. - Page 10 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:
Divno Cvelence,sto si uzivala sa svojom devojciom i podelila sa nama tu prelepotu rds
Ribica u likvidnom stanju lp
Vierocka Vienocki,samo sto joj smeta kako nije Vienoce sa +40 lp(resenje,treba da se preselis kod mene u ZAmbiju,mi smo se posteno naznojali za sve ove praznike...............pi pi pipipipipipipi)
Svim ostalim kokicama ,nadam se da pijete,smejte se i slavite runnh runnh runnh


40+    =   No.1        lp lp

descriptionKpa/OK.............. - Page 10 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Dobro jutro kokice ....
Pa gdje ste ? ..... 
Evo da se javim ...mi smo bili na putu ...u toplom krajevima .....Dubai ,Abu Dhabi , Doha i Oman Muscat ...
Devet dana ljetaaaaa , malo u hotelu , malo na brodu ..... prekokrasno .... E sad još da prenesem slike .... ms

Presretna sam sto smo uspjeli jer do zadnjeg trena nismo znali hoćemo nećemo .... svašta se moglo desiti , ali uspjeli 😂

Tus mus to ke za tebe .....❤  idealnih 25 ...

descriptionKpa/OK.............. - Page 10 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
wow.......... om om   .......... Dubaj, Oman, teplo, butiky, kabelky, falan filan................. Tušmuš, ja chcem byť ty fl fl

U nás zima -8, od rána do večera v robote ....... a tak md, nič zaujímavé, čo by som napísala  md 

Tušmuš, zalep foto , nech sa zohrejem   rds

pozdrav koke  rds rds

descriptionKpa/OK.............. - Page 10 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
viera wrote:
wow.......... om om   .......... Dubaj, Oman, teplo, butiky, kabelky, falan filan................. Tušmuš, ja chcem byť ty fl fl

U nás zima -8, od rána do večera v robote ....... a tak md, nič zaujímavé, čo by som napísala  md 

Tušmuš, zalep foto , nech sa zohrejem   rds

pozdrav koke  rds rds

-9 ..... brrrrr , ja nij valja umrlaaaaa... me mogi zimu podnijeti nikako 🫥
Sto su kabelky😁
Šta ima novo Tus mus , je li počela Viola s prikazivanjem ...

descriptionKpa/OK.............. - Page 10 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Kpa/OK.............. - Page 10 8bb844f8-f069-4dba-a655-2632d6546b30

descriptionKpa/OK.............. - Page 10 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Kpa/OK.............. - Page 10 3ef8d19c-c200-4688-af73-302e430e3447

descriptionKpa/OK.............. - Page 10 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Kpa/OK.............. - Page 10 D538a368-f239-4b8b-926b-325bc306bf2f

descriptionKpa/OK.............. - Page 10 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Kpa/OK.............. - Page 10 C2ae9153-1a6f-45e2-a219-ccea450ecccd

descriptionKpa/OK.............. - Page 10 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Ne  smijem vise , zagusti ću forum p rds

descriptionKpa/OK.............. - Page 10 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Kpa/OK.............. - Page 10 Df7e45d7-47ea-44f0-9369-5581db818517

descriptionKpa/OK.............. - Page 10 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
M}
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply