Turske serije & druzenje

Kpa/OK.............. - Page 17
Na dlanu


Na dlanu

Na dlanu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na dlanuLog in

Turske serije & druzenje


Kpa/OK..............

power_settings_newLogin to reply
+18
viera
ella05
Kivančicaa
mikana
Cvete
viki
Ruža
Ritta
ljiljana02
Nero
vida engin *
Aylin
PETRA
Pata
Sadica
Alisa2
marijanci
Rominica
22 posters

descriptionKpa/OK.............. - Page 17 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Petrice.............znala sam..evo pocela sam da snimamprvu,obecvam pocinjem da gledam..............pisala mi skotina,da bi i ona pocela gledati...ne znam da li ste zainteresovani,da otvorim temu..........cak mozda,da se dogovorimo jedan dan u nedelji da gledamo zajedno ili sta znam........recite,predlozite................



Preduhitrila si me upravo sam to htjela predloziti....

Ja sa za EVET..

descriptionKpa/OK.............. - Page 17 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
NIkakav probelm ,ootvoricu novu forum,sa zavrsenim serijama

descriptionKpa/OK.............. - Page 17 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
https://twitter.com/engingreekfc/status/854236130174173186

descriptionKpa/OK.............. - Page 17 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Kivančicaa wrote:
Jutroooo

Svetihebem mislim da sam ostala trudna gledajući ono Omerovo zakucavanje na stepeništu svt


Kivančica cíti na diaľku Akyurek vibrácie lp lp
svetihebem, žena kde si bola doteraz? lp

descriptionKpa/OK.............. - Page 17 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Dobrý deň kfa

descriptionKpa/OK.............. - Page 17 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
keby sa Dagseli skydali ako koka pod Mustafom lp ... neprežijeme ani my, ani brka lp

descriptionKpa/OK.............. - Page 17 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Cao  ierocka,probala sam i tvoj link.radiiiiiiiiiiiiii mg

descriptionKpa/OK.............. - Page 17 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:
Cao  ierocka,probala sam i tvoj link.radiiiiiiiiiiiiii mg


super že nám dovolila staviť link ok

descriptionKpa/OK.............. - Page 17 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Petrice.............znala sam..evo pocela sam da snimamprvu,obecvam pocinjem da gledam..............pisala mi skotina,da bi i ona pocela gledati...ne znam da li ste zainteresovani,da otvorim temu..........cak mozda,da se dogovorimo jedan dan u nedelji da gledamo zajedno ili sta znam........recite,predlozite................


Tamić, kakva si ti jedna pametna zulu krasotica, pa još moja Bačkulja, specijalna, posebna. rds  Slažem se da počnemo da gledamo KPA jedan dan u nedelji, to bi bilo super. Imale bi svašta da pišemo. Evo ja pomalo nešto zraknem na KPA, da bodrim Kivicu, a moja Alisa je bila vrednica i sve odgledala. Trenutno sam u Oblaku, ne znam zašto, ali volem Mustafu pa volem rds . Samo se dogovorite koji će biti dan. Kako sam vas pratila natabanu, bilo je sjajnih postova, gifića, sličkica ..... to nam je dosta sveža i upečatljiva serija a još i ljubavnička mada ima i kriminala (ma gde Turci bez crnjaka i pištoljčina) a dobila je i specijalne nagrade, jedna u Seulu a druga mišonja u Turskoj (jedva su se umilostivili da daju nagradu za KPA).

descriptionKpa/OK.............. - Page 17 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
viera wrote:
keby sa Dagseli skydali ako koka pod Mustafom lp   ... neprežijeme ani my, ani brka lp

lp lp lp .......tako je,Brka bi je za vikend ozenio i odveo na mars na medenic mesec...bez povratne karte lp lp

descriptionKpa/OK.............. - Page 17 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
viera wrote:
Dobrý deň kfa


Dobar dan draga Vieročka! rds Vidim piješ sada kafu, mora biti da su gosti bili veseli .....

descriptionKpa/OK.............. - Page 17 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
zase sme vo fáze recyklovania psi ... žiaľ, mne sa Elmeri prejedli psi

descriptionKpa/OK.............. - Page 17 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Miks mislile smo na Mustafu i BBo a ne KPa................ali mogu ja otvoriti i temu kpa......pa ko zeli,aferim...............

descriptionKpa/OK.............. - Page 17 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
mikana wrote:


Dobar dan draga Vieročka! rds  Vidim piješ sada kafu, mora biti da su gosti bili veseli .....


Da Canim, včera bolo výborne rds

descriptionKpa/OK.............. - Page 17 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:
Miks mislile smo na Mustafu i BBo a ne KPa................ali mogu ja otvoriti i temu kpa......pa ko zeli,aferim...............


TAmi neotváraj, kde sa budeme hľadať po toľkých témach.

descriptionKpa/OK.............. - Page 17 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
.. ako rada by som kukala, že je utorok, a nedali slike Kpa/OK.............. - Page 17 Smileys-cz-135

descriptionKpa/OK.............. - Page 17 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:
Miks mislile smo na Mustafu i BBo a ne KPa................ali mogu ja otvoriti i temu kpa......pa ko zeli,aferim...............


Eeeeeeeeeeeee Tamić, ona daska izgleda da mi je pala i na glavu pa sam pobrljavila .... lp O, pa radujem se za BBO, Mustik moj voljeni, ima da se zabavljamo za njim. Samo odredite dan i eto mene u kokošinjcu. Kao da nisam do sada u njemu, ma stalno visim na dlanu, da ne vrešam naš forum, idemo sa Mustikom. Bravo ..... mh hi1

descriptionKpa/OK.............. - Page 17 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
viera wrote:
.. ako rada by som kukala, že je utorok, a nedali slike Kpa/OK.............. - Page 17 Smileys-cz-135


.... ma pusti što je utorak ... yok slika, yok Olene, nego da se dogovorimo oko BBO, to mi je sada mnogo važno. Jedan dan u nedelji bio bi super, što kaže naša Tamić.

descriptionKpa/OK.............. - Page 17 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Tami kad si ovako ljepo uljudila forum gdje je WC upiskicu se....

descriptionKpa/OK.............. - Page 17 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Cure jel nam stigla Maya sa Jadrana... mh

descriptionKpa/OK.............. - Page 17 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Petrice,cekaj da otvorim i temu-pisanje lp lp

descriptionKpa/OK.............. - Page 17 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Da ,jos nam nema zekice,garant je docekala ludnica.............

descriptionKpa/OK.............. - Page 17 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Jedva čekam da stigne Mayica odnosno zekica, baš je pusto bez nje. Meni mnogo nedostaje. Teši me jedino to što je bila na Jadranu, sigurno se odmorila. hg

descriptionKpa/OK.............. - Page 17 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
nesto mi se puno vrti za otvoriti do kraja stranicu mislim da bi trebale staviti kocnicu na gifove da opet ne dodje do svetihebem momenta oh1

descriptionKpa/OK.............. - Page 17 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
A nema nam ni Vidake jutros................ona nas prva pocasti kaficom

descriptionKpa/OK.............. - Page 17 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Kivančicaa wrote:
nesto mi se puno vrti za otvoriti do kraja stranicu mislim da bi trebale staviti kocnicu na gifove da opet ne dodje do svetihebem momenta oh1

Meni je,da kucnem ok ,inace sam ja najgora sa najbednijim internetom i brzinom...................nego da li si zapisala link od kpa foruma????

descriptionKpa/OK.............. - Page 17 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:
A nema nam ni Vidake jutros................ona nas prva pocasti kaficom



Vjerovatno je pretjerala sa tucanjem i  jajima... sv

Sad ce ona banuti cila i mila !!!

descriptionKpa/OK.............. - Page 17 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
PETRA wrote:

 

    lp Ako cuje Kivo da si  sa Enginom zakacila,pobjece ti iz avatara... lp lp



a sta cu mu ja, ne smije stat između oca i djeteta, mislim nije u redu ok
i mislim da je curica lp

descriptionKpa/OK.............. - Page 17 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Elliceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee......................canim vidim te na crti svt svt svt svt.canim ili ti sinjorina jel pijes  kfa.ili jos nisi otisla???

descriptionKpa/OK.............. - Page 17 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Ritta wrote:

........................................

Pa canim naspram sveg ovog što smo do sad gledale  nije nešto puno teže od ostalih gluposti koje smo sve gledale,,,,nego moraš se upoznat sa likom Mustafe jer je specifičan,,,Engin ga je razvalio,,,,najbolja uloga po mom skromnom mišljenju,,,,a najinteresantnije kad sam to počela gledat mislila sam da sam malo poremećena jer mi se on sa onim svojim okicama počeo uvlačit pod kožu,,,a sa svim svojim djelima tj. ne djelima to ne bi smjelo bit normalno lp lp onda sam mislila da sam pukla pa sam švrljala okolo tražeći utiske od ostalih koji gledaju pa sam malo odahnula jer sam uvidjela da su i ostali u problemu skupa samnom,,, dakle zaključak,,,,,,,,, NEVJEROJATAN LIK,,,, NE OPRAVDAVM MU POSTUPKE,,ALI GA RAZUMIJEM,,,,,a Engin je jedini,,,definitivno jedini glumac koji je mogao na ovakav način uć u njegov lik,,,,,


Dobar dan drage moje! kfa

Gledam Mustafu i žao mi ga do neba (ili do oblaka), navijam za njega bezrezervno, od Narin i ostalih dobijam nervne slomove, ali dobro je, sad mi je lakše, nisam dakle tek otkriveni sado mazo tip!!!

Ugodan dan hi1

descriptionKpa/OK.............. - Page 17 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Kivančicaa wrote:


a sta cu mu ja, ne smije stat između oca i djeteta, mislim nije u redu ok
i mislim da je curica lp

PA cestitamo canim lp lp

descriptionKpa/OK.............. - Page 17 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Dan kokiiiiceeeeeee...mh


Tamiiiiiii..... rds

Još nisam otišla... sutra ujutroooo....... dana bila na pedikuri, manikuri, farbanje i toooo.... sva sam si zgodna..
Ovdje je dobro zahladilo... jučer 20 stupnjeva, danas 10..... brrrrrrr

Jako se veselim, posebno što je tamo lijepo i sunčano....i vidim da će tako i ostati.....

Kad budem u Firenci na nekom trgu... mislit ću na vas... i popiti kavicu kfa

descriptionKpa/OK.............. - Page 17 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:

Meni je,da kucnem ok ,inace sam ja najgora sa najbednijim internetom i brzinom...................nego da li si zapisala link od kpa foruma????



nisam nego racunam da uvijek mogu doc na shebane tabancice po link tr

descriptionKpa/OK.............. - Page 17 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
ella05 wrote:
Dan kokiiiiceeeeeee...mh


Tamiiiiiii..... rds

Još nisam otišla... sutra ujutroooo....... dana bila na pedikuri, manikuri, farbanje i toooo.... sva sam si zgodna..
Ovdje je dobro zahladilo... jučer 20 stupnjeva, danas 10..... brrrrrrr

Jako se veselim, posebno što je tamo lijepo i sunčano....i vidim da će tako i ostati.....

Kad budem u Firenci na nekom trgu... mislit ću na vas... i popiti kavicu kfa


mh Blago ti se Ellice, bila sam jednom u Firenci... i zauvijek će mi ostat u sjećanju..

Pre pre prekrasan grad rds

popij jedan kapućino i u moje ime rds

descriptionKpa/OK.............. - Page 17 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
LUDE STE.... lp lp

MUSTAFA U ĐIRU... MORAM PRIZNATI DA NISAM GLEDALA MUSTAFU...
POKUŠAVALA ALI JEDNOSTAVNO NIJE IŠLO......PRETEŠKA MI JE TA TEMA...

FATMAGUL SAM GLEDALA... ODLIČNA SERIJA... ODLIČAN ENGIN I
FENOMENALNA BAREN....

descriptionKpa/OK.............. - Page 17 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
A divno ELlice...sad si nam prava krasotica............nemoj da si zaboravila da puknes jednu kaficu(po glavi)...............i najbitnije da uzivas za sve nas i jos na kvadrat.............zasluzila si canim rds rds

descriptionKpa/OK.............. - Page 17 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Koja je to sad serija BBO? ako je Mustafa gledam i ja. Već sam zatrudnila sa Omerom tako da nema straha da me Mustafa oplodi na daljinu

descriptionKpa/OK.............. - Page 17 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Kivančicaa wrote:


mh  Blago ti se Ellice, bila sam jednom u Firenci... i zauvijek će mi ostat u sjećanju..

Pre pre prekrasan grad  rds


popij jedan kapućino i u moje ime  rds


MOŽE KIVI.... POPIT ĆU JEDAN ZA SVE VAS.... A KAD SE VRATIM POSTAVIM VAM SLIKE...
AKO BUDEM ZNALA STAVLJATI NA OVAJ FORUM....



descriptionKpa/OK.............. - Page 17 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:
A divno ELlice...sad si nam prava krasotica............nemoj da si zaboravila da puknes jednu kaficu(po glavi)...............i najbitnije da uzivas za sve nas i jos na kvadrat.............zasluzila si canim rds rds



OMG DA MI NE POZLI OD TOLIKO KAVA... lp lp

Hvala canim... rds

descriptionKpa/OK.............. - Page 17 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Arivederci moram se ići spremati..... svt svt svt

descriptionKpa/OK.............. - Page 17 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
ella05 wrote:
Arivederci moram se ići spremati..... svt svt svt



Buon viaggio signorina cv

descriptionKpa/OK.............. - Page 17 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
definitivno hocemo slike..................zahtevamo.............pa isto kao i do sada,samo su manjeg formata..........ali dont worry ako zapne,pomagacemo,samo da vidimo lepe slicice

descriptionKpa/OK.............. - Page 17 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
I ja kazem ovo ko Kivi gore..........signorina lp rds

descriptionKpa/OK.............. - Page 17 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Kivančicaa wrote:



Buon viaggio signorina cv
https://2img.net/u/3712/14/38/34/smiles/2747636695.gif


grazie mille.... ok

Samo da se tamo ne zbunim pa počnem pričati turski ili slovački... neki dan sam mužu rekla da sam
zblbnuta..... hahahah

descriptionKpa/OK.............. - Page 17 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
AJme i ja kazem cesto zblbnuta.......srecom pa me Iva razume lp

descriptionKpa/OK.............. - Page 17 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Kivančicaa wrote:
Koja je to sad serija BBO? ako je Mustafa gledam i ja. Već sam zatrudnila sa Omerom tako da nema straha da me Mustafa oplodi na daljinu



Od Mustafe ce biti musko,kakav je to baja...

ajde odgledaj KPA pa cemo sve zajedno gledato BBO,
to je inace cudna serija igra negativca ali ga svi volimo,njegova najbolja uloga,a on sam kaze njemu i najdraza..

descriptionKpa/OK.............. - Page 17 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Odo kuvat rucak! pišemo se

descriptionKpa/OK.............. - Page 17 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Kpa/OK.............. - Page 17 Smiley-10481
moram staviti ovog puzica jer me asocira na gsp,s kojim sam se danas vukla ,vidim neko ide za italy mh ,a vidim
idemo uskoro i  na babine lb

descriptionKpa/OK.............. - Page 17 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
PETRA wrote:



Od Mustafe ce biti musko,kakav je to baja...

ajde odgledaj KPA pa cemo sve zajedno gledato BBO,
to je inace cudna serija igra negativca ali ga svi volimo,njegova najbolja uloga,a on sam kaze njemu i najdraza..


Kivicim, ma kakva trudnoća od Omercima, on to radi samo sa Elif, a ti si tako daleko do nje ...... lp a to đto ti sanjađ, samo sanjaj, idi kod tvog Tvrtka koji je sigurica. ok

Mustafa jeste baja iz zatucane južne Anadolije, ali se za njega se lepe sve ženske, iako on ljubi svim srcem i dušom onu njanavu sestru od strica Narin. Kako mi ona ide na ganglije. Uf, ne znam zašto se zaljubio u nju. Vidim da je i doktor Serdar duboko zagrizao kao i učitelj. Ne znam šta oni vide u njoj. Niti je zgodna, jedna primitivna devojka koja se folira da je naivna. E to mrzim iz dna duše. Ne volim Narin, bez obzira na sve njene patnje, jer je ona sve to zaslužila. Možda sam aždaja, ali ona mi ide na nerve celu seriju. Gde jedna primitivna devojka može da ima toliko zaljubljenika u nju, prvo Serdar, jedan obrazovan i svetski čovek, zatim učitelj koji je isto tako došao u tu nedođiju iz jedne kulturnije sredine i zatreskao se, a Mustik, njemu je ona pred očima od ranih detinjih dana ... o bože kako si se pogrešno zaljubio u sestru od strica? Meni je to nepojmljovo jer svoju braću od strica gledam kao rođenu braću. E, možda sam ja glupa, ali u krvno srodstvo ne verujem i to mi je rodoskrnavljenje. md

descriptionKpa/OK.............. - Page 17 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:
definitivno hocemo slike..................zahtevamo.............pa isto kao i do sada,samo su manjeg formata..........ali dont worry ako zapne,pomagacemo,samo da vidimo lepe slicice


Tamić, ma koje sličkice, nema toga više. md Oni su završili i to je kraj. Ma koji manji format, nema TIMS veze sa vezom za Olene. Biće lepih sličkica od nas što se tiče Engin beya. Mi ćemo se ovde ulogorovati i pisati ono što nam je volja. Ko hebe ove navodne producente ... ma baš me briga za njih ... mi idemo našim putem, pa ćemo postavljati ono što je nama na srcu i što volimo.

descriptionKpa/OK.............. - Page 17 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
M}
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply