Turske serije & druzenje

Kpa/OK.............. - Page 6
Na dlanu


Na dlanu

Na dlanu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na dlanuLog in

Turske serije & druzenje


Kpa/OK..............

power_settings_newLogin to reply
+18
viera
ella05
Kivančicaa
mikana
Cvete
viki
Ruža
Ritta
ljiljana02
Nero
vida engin *
Aylin
PETRA
Pata
Sadica
Alisa2
marijanci
Rominica
22 posters

descriptionKpa/OK.............. - Page 6 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Đe mi je Vidoja neznam jeli ona odgledala epku,ili ćemo nas dvi zajedno... hg

descriptionKpa/OK.............. - Page 6 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
PETRA wrote:
Đe mi je Vidoja neznam jeli ona odgledala epku,ili ćemo nas dvi zajedno... hg

ma kakvi ,da gledate  debilane,sta ce vam to oh1

descriptionKpa/OK.............. - Page 6 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
status na fejsu (obozavam da citam)
U filmu trče čim se probude. Ja tad ne bi mogo da trčim ni da me juri grizli a ne verujem ni da bi me jurio kad bi video na šta ličim ujutru

descriptionKpa/OK.............. - Page 6 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
BICU U 10 ISPRED TVOJE ZGRADE.
KAD ZASVIRAM IZADJI
KOJI AUTO VOZIS
KAKAV AUTO,IMAM TRUBU lp

descriptionKpa/OK.............. - Page 6 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
NIKO NIKAD NIJE REKAO
KAKO SAM POJEOO DOBAR BROKOLI

descriptionKpa/OK.............. - Page 6 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
A ovi android telefoni ko neke fukse, to gde god vidi punjač odma se natakne

descriptionKpa/OK.............. - Page 6 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Ne daj mu Ines,post je

descriptionKpa/OK.............. - Page 6 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Jutroooooooooooo hi1.........................kod mene ipak kisno.......malo je reci kisno....pljussak od sinoc............ne znam kad se to poslednji put desilo....................

descriptionKpa/OK.............. - Page 6 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Predivna ekipa,prevodi seriju....kao sto kazu,teska srca ali eto za fanove i one koje zele pogledati i razumeti(ako ima sta) nesto.......evo.........

descriptionKpa/OK.............. - Page 6 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
2.deo

descriptionKpa/OK.............. - Page 6 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
3.deo

descriptionKpa/OK.............. - Page 6 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Jutrić drage moje kokice! hi1

descriptionKpa/OK.............. - Page 6 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Kod mene se naoblačilo, predviđaju poslepodne kišu. Ovo vreme je odavno čudno, skoro svaki prolećni praznik bude kišovit.

Hvala dragim devojkama što su nam podarile prevod. Kako rekoše "teška" srca, ali su ipak mislile na nas i zato sam iz beskrajno zahvalna.

descriptionKpa/OK.............. - Page 6 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
DOBRO JUTRO!

Kpa/OK.............. - Page 6 C9VDKjeXkAAVgPN

descriptionKpa/OK.............. - Page 6 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
PETRA wrote:
Đe mi je Vidoja neznam jeli ona odgledala epku,ili ćemo nas dvi zajedno... hg

Nisam pogledala ne znam kad ču, razmislit ču kad prevedu Amazonke, a to če bit u idući četvrtak... ok Ne znam koliko mi se gleda glavna junakinja koja nije dobila ništa , a ova druga je dobila sve, najbolje godine i najbolji dio njega... psi

Last edited by vida engin * on Sat Apr 15, 2017 11:32 am; edited 2 times in total

descriptionKpa/OK.............. - Page 6 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Jutroooo kokice.... hi1

Sta je ovo.... jaja na sve strane... lp lp

descriptionKpa/OK.............. - Page 6 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Vidaka, evo za tebe zekica za dobro jutro! Kpa/OK.............. - Page 6 Smayliki-pasha-47

Last edited by mikana on Sat Apr 15, 2017 10:26 am; edited 2 times in total

descriptionKpa/OK.............. - Page 6 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
mikana wrote:
Vidaka evo za tebe zekica za dobro jutro! Kpa/OK.............. - Page 6 Smayliki-pasha-47

Miks baš ti hvala....Kpa/OK.............. - Page 6 Smileys-kisses-738604, baš se jutros osječam kao zeko samo skakučem okolo.... mg

descriptionKpa/OK.............. - Page 6 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
ella05 wrote:
Jutroooo kokice.... hi1

Sta je ovo.... jaja na sve strane... lp lp


Jutrić Ellicim, za jutro čokoladni zečići i jajca  Kpa/OK.............. - Page 6 Smayliki-pasha-123

descriptionKpa/OK.............. - Page 6 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
vida engin * wrote:

Miks baš ti hvala....Kpa/OK.............. - Page 6 Smileys-kisses-738604, baš se jutros osječam kao zeko samo skakučem okolo.... mg


Vidaka ma sve se mi tako osećamo, te daj ovo, te daj ono .... da li sam sve pripremila. Volim Uskrs, jer mi je to od detinjstva bilo nešto što sam obožavala, naročito zbog šarenih jaja i ovih čokoladnih zečića. Joj koliko smo ih kuckali, pa jeli a onda mi je bilo muka ob Sada ako pojedem jedno i to je previše.

descriptionKpa/OK.............. - Page 6 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Tamić hi1 !

Prelepo si sredila forum za praznik, sjajno izgleda, mnogo mi se dopada. I tebi od menei jedan zekica ...... Kpa/OK.............. - Page 6 Animated-easter-bunny-image-0021

descriptionKpa/OK.............. - Page 6 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Pozdrav! hi1
Svim kokicama zelim sve najbolje, da u zdravlju, sreci i zadovoljstvu provedete praznik uz svoje najblize

descriptionKpa/OK.............. - Page 6 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Uuuuuuuuuuuffffffffffff najvise mi se svidja kod ovog lajkanja,sto ne prebacuje stranicu nazad .......mislim tus mus.........vec kliknes i to je to.............jedino sto ne znam ko nas je lajkao ali hbg.........

descriptionKpa/OK.............. - Page 6 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Kpa/OK.............. - Page 6 C9HZ7QvXgAAAyfK

descriptionKpa/OK.............. - Page 6 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
KoD NAS OCAJAN DAN,VEC SAM TO NAPISALA.BAS BZVZ.DA NE VERUJE COVEK..........ali ajde...cekam posle prijatelje,.......sredila kucicu,sve spuckano...........skupo ce me znam kostati ovih par dana(citaj zderacina),ima da picim badminton 3 puta dnevno,sve ti hebem ok

descriptionKpa/OK.............. - Page 6 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Vidaka ,kao i obicno nevidljiva..............jesi spremial sve canim???

descriptionKpa/OK.............. - Page 6 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:
Vidaka ,kao i obicno nevidljiva..............jesi spremial sve canim???

Recimo da sam pri kraju...al sam crkla.... psi

descriptionKpa/OK.............. - Page 6 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
vida engin * wrote:
Recimo da sam pri kraju...al sam crkla.... psi

Verujem...najgore je sto na svim tim velikim praznicima zaginemo,prvo od spremanja,onda krkanja i nposletku raspremanja........ wh

descriptionKpa/OK.............. - Page 6 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Pozdravljam sve kokice ovom nežnom i lepom pesmom iz finalne epizode KPA Kpa/OK.............. - Page 6 Smilie_love_031

descriptionKpa/OK.............. - Page 6 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
ALISA TVOJ AVATAR MI JE NJIHOVA NAJDRAŽA SLIKA.... rds

descriptionKpa/OK.............. - Page 6 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
nova

Kpa/OK.............. - Page 6 C9dN0kxXsAEwSWZ

descriptionKpa/OK.............. - Page 6 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
OK evo meeeeeeeeeee.................zavrila sve.............nakupovala jos gomilu gluposti(naravno tone cokolade).........rucali sa prijateljima i kucici...............odmaramo.....sutra idemo,rekla sam vam na predivni uskrsnji izlazak..............prvo crkva i onda celodnevni program........muzicka grupa,dosla iz Grcke i ajde da vidimo....nadamo se lepom danu............. rds

descriptionKpa/OK.............. - Page 6 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Sadica wrote:
nova

Kpa/OK.............. - Page 6 C9dN0kxXsAEwSWZ

fn fn fn fn

descriptionKpa/OK.............. - Page 6 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Ljudi zar on nije imao na snimanju ovakav dzempercic????.............ako nije vidim onda da i privatno voli prati tamnu robu na 90*.........rukavici malo kratez................ali on je za dumreti..............i imam prava da se nadam,trazicu to i od Zeke sutra,da snimi barem neki film na leto....ima dovoljno vremena da se pripremi...............

descriptionKpa/OK.............. - Page 6 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:

fn fn fn fn


Opet naš dragi i očaravajući Bambić u restoranu! E, neka se pojavljuje bez obzira na džemperić i gde god da je. Šta će sada da smisli naš Bambić, ma tek je proleće a ima do kraja mnogo toga da bi mogao nešto da uradi. Hajde Bambić kreni i iznenadi nas. A tako bih volela da se malo pozabavi svojim ličnim životom, pa nas obraduje nekim malim Bambićem. A ko će njega znati šta on u njegovoj glavi smišlja .....

descriptionKpa/OK.............. - Page 6 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Draga naša Fahrica je gledala finalnu epizodu, evo kako su fanovi videli njenu reakciju .....

Kpa/OK.............. - Page 6 C_sh5m_JJS5_E

descriptionKpa/OK.............. - Page 6 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Hello ,haha tami nesto su ti ova jaja gore malo vise ziva

descriptionKpa/OK.............. - Page 6 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Kpa/OK.............. - Page 6 C9dJHeOXYAAHUap

Engin je tu taký dobrý.. ale aký dobrý , do plaču mi je, keď pomyslím teraz zalezie a allivederci...Kpa/OK.............. - Page 6 2585112960
Neodpustím im že kokli Dagija a Mehmeta, ani Fahri že zahebala ľúbostné scény. Zbytočne plače na oskara vo finále, keď to nemôžem pozerať lebo mi srdce trhá ... 

Dobrý deň.

descriptionKpa/OK.............. - Page 6 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
MI SMO MISLILE DA ČEMO SE NAČEKAT AL EVO VEĆ KRENULE KONOBARSKE, PO ĐEMPERU OVO JE OD JUČER.... sv

descriptionKpa/OK.............. - Page 6 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
vida engin * wrote:

Recimo da sam pri kraju...al sam crkla.... psi


Vidaka ti si jedna izuzetna osoba, izuzetna majka, izuzetna domaćica, verujem da si sve spremila za praznik. rds

descriptionKpa/OK.............. - Page 6 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
vida engin * wrote:
MI SMO MISLILE DA ČEMO SE NAČEKAT AL EVO VEĆ KRENULE KONOBARSKE, PO ĐEMPERU OVO JE OD JUČER.... sv


Vidice, e ove konobari mi nekada idu na živce md , a šta će naš Engin bey kada je usamljen pa mora po restoranima da bitiše. O, kada će se skrasiti, on je malo neozbiljan što se tiče stvaranja porodice, a vreme polako odmiče. Jeste da sada izgleda wow, do sada je najseksipilniji, najlepši, sve naj naj. Mućni glavom naš dragi Engine, pa kreni u porodične vode, jer vrlo brzo prolazi život, a kada ćeš ti da imaš porodicu? Nadam se da će se to uskoro desiti, držim fige, jer si ti to zaslužio, da imaš svoju decu, o kojoj ćeš sa ljubavlju voditi računa. fn

Last edited by mikana on Sat Apr 15, 2017 4:08 pm; edited 1 time in total

descriptionKpa/OK.............. - Page 6 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
mikana wrote:


Vidaka ti si jedna izuzetna osoba, izuzetna majka, izuzetna domaćica, verujem da si sve spremila za praznik. rds

U Miks kako to lipo zvuči, ali mislim da je svaka od nas izuzetna na svoj način.... cv

descriptionKpa/OK.............. - Page 6 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:
Ljudi zar on nije imao na snimanju ovakav dzempercic????.............ako nije vidim onda da i privatno voli prati tamnu robu na 90*.........rukavici malo kratez................ali on je za dumreti..............i imam prava da se nadam,trazicu to i od Zeke sutra,da snimi barem neki film na leto....ima dovoljno vremena da se pripremi...............

Ja chcem sériu. Normálnu. Žiadne psycho, dráma, žiadna fast-food mafia... Nejaký doktor v bielom plášti, ktorý sa bori za svoju pacientku, ktorá otvorí ústa aj inde ako pri plači....  Ozajstné ašk scény a veľa humoru.... videla som 5 enginových projektov, z toho ho 2-krát kokli... Nechcem žiadnu smrť... patit chcem iba z toho , aký je on predobrý ...

descriptionKpa/OK.............. - Page 6 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
mikana wrote:


Vidice, e ove konobarke mi nekada idu na živce, a šta će naš Engin bey kada je usamljen pa mora po restoranima da bitiše. O, kada će se skrasiti, on je malo neozbiljan što se tiče stvaranja porodice, a vreme polako odmiče. Jeste da sada izgleda wow, do sada je najseksipilniji, najlepši, sve naj naj. Mućni glavom naš dragi Engine, pa kreni u porodične vode, jer vrlo brzo prolazi život, a kada ćeš ti da imaš porodicu? Nadam se da će se to uskoro desiti, držim fige, jer si ti to zaslužio, da imaš svoju decu, o kojoj ćeš sa ljubavlju voditi računa.

MENE TO NE ZABRINJAVA, ON JAKO DOBRO ZNA ŠTO HOČE I KAKO ČE TO REALIZIRAT.... ok

descriptionKpa/OK.............. - Page 6 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
vida engin * wrote:

U Miks kako to lipo zvuči, ali mislim da je svaka od nas izuzetna na svoj način.... cv


Vidaka, vidim ja kako si posvećena svojoj porodici. Jesam i ja, ali kod mene je problem što ja nemam decu, jer su deca radost ovoga sveta. Ali ipak ja napravim ugođaj za svaki praznik, te me posećuju i mladi, stariji i mnogo stari. Volim društvo, volim praznike. rds rds

descriptionKpa/OK.............. - Page 6 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
marijanci wrote:
Hello ,haha tami nesto su ti ova jaja gore malo vise ziva


Marijanci canim, neka su živahna, ma praznik je, neka se i jajca raduju ovom najveselijem hrišćanskom prazniku. hi1

descriptionKpa/OK.............. - Page 6 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
viera wrote:

Ja chcem sériu. Normálnu. Žiadne psycho, dráma, žiadna fast-food mafia... Nejaký doktor v bielom plášti, ktorý sa bori za svoju pacientku, ktorá otvorí ústa aj inde ako pri plači....  Ozajstné ašk scény a veľa humoru.... videla som 5 enginových projektov, z toho ho 2-krát kokli... Nechcem žiadnu smrť... patit chcem iba z toho , aký je on predobrý ...

TAKO JE CANIM, IMAO JE PAUZU OD GODINU I PET MJESECI, POTOM JE SAD SNIMAO SAMO 3 MJESECA, IMA LJETO NEKA SE ODMORI I VRATI GUZICU NA POSAO I PRIHVATI NEKU NORMALNU SERIJU..... wh .JER AKO BUDE FILM, ŠTO BI I JA VOLJELA JER SU IM FILMOVI MNOGO KVALITETNIJ OD SERIJA, DOK GA SE DOKOPAMO MOGLO BI PROĆ PREVIŠE VREMENA... oh1

descriptionKpa/OK.............. - Page 6 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:
KoD NAS OCAJAN DAN,VEC SAM TO NAPISALA.BAS BZVZ.DA NE VERUJE COVEK..........ali ajde...cekam posle prijatelje,.......sredila kucicu,sve spuckano...........skupo ce me znam kostati ovih par dana(citaj zderacina),ima da picim badminton 3 puta dnevno,sve ti hebem ok


Tamić, šta ti možeš protiv prirode. Važno je da proslaviš ovaj Vaskrs .... e sada ne znam koliko će te koštati, ali nije to važno, važno je da se slavi. Veruj mi i ja sam potrošila mlogo novca ... šta je tu je, a posle ću videti kako ću i šta ću, možda ću zaista postiti, iako to za Vaskrs nisam činila. Ma nisam ti ja za post, to se uči od rane mladosti, a ne sada jedna koka u godinama. Meni bude muka od posta, pokušavala sam, ali ono što ne ide, ne ide. Spremila sam svašta, pa ko god da dođe može da uživa u slanišima i slatkišima, naravno i dobrom vincu.

descriptionKpa/OK.............. - Page 6 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Sadica wrote:
nova

Kpa/OK.............. - Page 6 C9dN0kxXsAEwSWZ


Heloooo ...
Wow kako izgleda...milijun dolara.....DUMREM

descriptionKpa/OK.............. - Page 6 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
vida engin * wrote:
TAKO JE CANIM, IMAO JE PAUZU OD GODINU I PET MJESECI, POTOM JE SAD SNIMAO SAMO 3 MJESECA, IMA LJETO NEKA SE ODMORI I VRATI GUZICU NA POSAO I PRIHVATI NEKU NORMALNU SERIJU..... wh .JER AKO BUDE FILM, ŠTO BI I JA VOLJELA JER SU IM FILMOVI MNOGO KVALITETNIJ OD SERIJA, DOK GA SE DOKOPAMO MOGLO BI PROĆ PREVIŠE VREMENA... oh1


Vidice, u pravu si, on nešto mnogo zabušava, eeeeeeeeeeeeee pauza od godinu i čet meseci, zar to nije malo mnogo!!! I ova serija mu trajala samo 3 meseca, zar se umorio? Verujem da nije, nego je on jedan osobenjak koji bira serije po nekom svom izgrađenom ukusu. Taj ukus je totalna tama, malo se trgni Bambić, kreni u neke drugačije vode, kreni ono što će se dopasti i tvojoj turskoj publici. Mi stranci, smo zadovoljni, ali nismo zadovoljnim tvom indolentnom ponašanju što se tiče snimanja serija ili filmova. Sada imaš vremena do leta, nepravi neki sjajan film, vrati nam ono što smo dugo očekivale od tebe, vrati nam veru u tebe, vrati nam neđto što će nas iznenaditi, opustiti i obradovati. hi1

descriptionKpa/OK.............. - Page 6 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
M}
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply