Turske serije & druzenje

Kpa/OK.............. - Page 3
Na dlanu


Na dlanu

Na dlanu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na dlanuLog in

Turske serije & druzenje


Kpa/OK..............

power_settings_newLogin to reply
+18
viera
ella05
Kivančicaa
mikana
Cvete
viki
Ruža
Ritta
ljiljana02
Nero
vida engin *
Aylin
PETRA
Pata
Sadica
Alisa2
marijanci
Rominica
22 posters

descriptionKpa/OK.............. - Page 3 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Viera, vidim te iznad crte i moram ti hitno nešto saopštiti - PREDOMISLILA SAM SE, ŽELIM ENGINA U SVOM HAREMU!!! rds samo da me gleda, ne mora ništa više. Dijamante ti ostavljam. Može?

descriptionKpa/OK.............. - Page 3 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
marijanci wrote:
Tami bravo,polako uredjujes i ovaj forum,lepo izgleda ,pratis i praznike,prigodne slicice,sve super ma kazem ja da si ti za urednika kafasine rodjena,i onda malo dusmus u redakciji s kolegom

Canim,uzimala bih platu samo u naturi drl

descriptionKpa/OK.............. - Page 3 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Koke ja sam odgledala nekoliko puta scenu stradanja,cisto zbog glume ,i to je vrhunski odradio ,stegnem srce i odgledam

descriptionKpa/OK.............. - Page 3 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Odoh malo odmoriti........pisemo se posle

descriptionKpa/OK.............. - Page 3 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
marijanci wrote:
Tami bravo,polako uredjujes i ovaj forum,lepo izgleda ,pratis i praznike,prigodne slicice,sve super ma kazem ja da si ti za urednika kafasine rodjena,i onda malo dusmus u redakciji s kolegom

Kpa/OK.............. - Page 3 Smileys-cz-62

descriptionKpa/OK.............. - Page 3 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Alisa cime te je kupio pa si se predomislila,trebalo ti je 52 epizode kpa,nama prve dve

descriptionKpa/OK.............. - Page 3 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Alisa2 wrote:
Viera, vidim te iznad crte i moram ti hitno nešto saopštiti - PREDOMISLILA SAM SE, ŽELIM ENGINA U SVOM HAREMU!!! rds samo da me gleda, ne mora ništa više. Dijamante ti ostavljam. Može?



Kpa/OK.............. - Page 3 Smileys-cz-34

descriptionKpa/OK.............. - Page 3 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
marijanci wrote:
Koke ja sam odgledala nekoliko puta scenu stradanja,cisto zbog glume ,i to je vrhunski odradio ,stegnem srce i odgledam


MARIJANCI..JA JOŠ NIŠTA NISAM POGLEDALA.....NEŠTO MI NEDA.. oh1

descriptionKpa/OK.............. - Page 3 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
marijanci wrote:
Koke ja sam odgledala nekoliko puta scenu stradanja,cisto zbog glume ,i to je vrhunski odradio ,stegnem srce i odgledam

marijanci , kde je mokrý avatar

descriptionKpa/OK.............. - Page 3 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Petra znam koliki si emotivac,i ne preporucujem ti,to je takva dusevna bol,dovoljno ti ovo sto znas

descriptionKpa/OK.............. - Page 3 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Vraticu ga viera,obozavam ga mokrog,nadam se da ce u sledecoj seriji biti spasilac na plazi,moz i na bazenu

descriptionKpa/OK.............. - Page 3 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
marijanci wrote:
Vraticu ga viera,obozavam ga mokrog,nadam se da ce u sledecoj seriji biti spasilac na plazi,moz i na bazenu

canim, snívaš  psi

descriptionKpa/OK.............. - Page 3 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Da vas pitam ,jesmo li i dalje njegove fanice,mislim  isto ko i posle kpa,pitam da li ce ovaj forum trajati i sad u njegovoj pauzi kao sto je trajao do sada,mislim nista se promenilo nije i dalje smo njegov klub???

descriptionKpa/OK.............. - Page 3 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
marijanci wrote:
Alisa cime te je kupio pa si se predomislila,trebalo ti je 52 epizode kpa,nama prve dve


Marijanci, ja sam starinski tip; učili me da je ispravno jedan muškarac i jedna žena i da nije lepo gledati mlađe od sebe. U srcu mi je već bio Erkan Petekkaya, samo što sam ga ispratila sa serijom...a onda sam odlučila da razbijem sve predrasude i da se razularim...pa šta bude...Engin je vredan svakog greha ob

descriptionKpa/OK.............. - Page 3 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Jesi li odgledala vencanje u 54 e tu je bomba greh,naravno alisa da moras prihvatiti i nesto modernog shvatanja,mladje sladje,mile pile ,kuco,maco i tako to sv

descriptionKpa/OK.............. - Page 3 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Alisa2 wrote:
Viera, vidim te iznad crte i moram ti hitno nešto saopštiti - PREDOMISLILA SAM SE, ŽELIM ENGINA U SVOM HAREMU!!! rds samo da me gleda, ne mora ništa više. Dijamante ti ostavljam. Može?



STANI U RED...MEĐU ZADNJIMA SI DOŠLA.. sv

descriptionKpa/OK.............. - Page 3 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
PETRA wrote:
JELI MALI UOPŠTE SAZNAO DA MU JE DAHAN OTAC...



Petrunjela, mali Ender nije saznao da mu je Dag otac. Ovo su tako zbrzali, da su išlii a živce. Em ga Dag doneo kod Sahike, em je tu bila i Sel kao sestral Ayše, jedino što je Dag rekao Sahiki evo to je tvoj unuk. Mali ni jednog trenutka nije pokazao a i nije saznao ko su mu otac i majka. Ovo je zbrzano da ne može biti zbrzanije. md

descriptionKpa/OK.............. - Page 3 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
I NA KRAJU MORAMO PRIZNATI DA JE BERIL POBIJEDILA DOBILA JE I ČUNU I DITE, A SELVI ....ŠIPAK.... mg

descriptionKpa/OK.............. - Page 3 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
vida engin a wrote:
Kratka pauzda da odanem!


GLEDAM SLIKE I OVDJE MI JE JEDNOSTAVNO PREDIVAN!

Kpa/OK.............. - Page 3 C9VDKjcXYAAq0sr


Kpa/OK.............. - Page 3 C9VDKjXXUAAgg5o


Kpa/OK.............. - Page 3 C9VDKjbW0AAnqGB


Kpa/OK.............. - Page 3 C9VDKjeXkAAVgPN


Vidaka canim, sličkice super, obožavam ga ovako kako bezbrižno spava, iako ima toliko mnogo problema. To je naš Engin bey, koji svakoj svojoj ulozi daje značaj. Dag u Olene Kadar jeste tragična osoba, koja je svoje uverenje u bolji život platila svojim životom. Sa tim ne mogu da se pomirim, jer je on jedna pozitivna ličnost, koja se suočila sa današnjim svetskim trendom, a to je da mafija vlada svetom. Ma Engin bey, čekamo te sve u nekom boljem i sjajnijem projektu, iako si ovde pokazao da si bezgranično kvalitetan dramski glumac. Hajde, nemoj samo da nas ostavljaš dugo bez nekog projekta, je smo mi te koje te pratimo i očekujemo neku vedriju seriju ili film, možda se okušaš i u nekoj komediji, jer verujem da si ti i za to nadaren.

descriptionKpa/OK.............. - Page 3 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
vida engin a wrote:
I NA KRAJU MORAMO PRIZNATI DA JE BERIL POBIJEDILA DOBILA JE I ČUNU I DITE, A SELVI ....ŠIPAK.... mg



Vidaka moja draga, ma šta je Berilka dobila, nije dobila ništa ama baš ništa. Da li će je taj mali Ender prihvatiti kao majku, nešto mi govori, da je on saosvoj. Što se tiče čune .... e a koju je to ona dobila. Selvi je ostala najnesrećnija, izgubila je voljenu ljubav, izgubila je za sve ono što se borila, izgubila je Dagija. E draga Selvice, bila si sjajna, a kako ćeš da nastaviš život bez Daga, to ne znam. Jedino znam da život ide dalje, da vremenom leči veliku tugu i rane, a ona je mlada devojka, neka joj bude srećno u životu.

descriptionKpa/OK.............. - Page 3 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Alisa2 wrote:
Viera, vidim te iznad crte i moram ti hitno nešto saopštiti - PREDOMISLILA SAM SE, ŽELIM ENGINA U SVOM HAREMU!!! rds samo da me gleda, ne mora ništa više. Dijamante ti ostavljam. Može?



Alisa canim, moram da ti odgovorim iako je ovo upućeno Vieri. Mnogo se radujem što si se odlučila da i Engin bude u tvom haremu. Znam da voliš kvalitet, a ovaj naš Engin bey, je nešto posebno, jer sam se i ja neopisivo vezala za njega. Očekujem u nekoj budućnosti da će se pojaviti, jer je ovo bila vrlo kratka i tragična serija. Samo želim da Engin odabere seriju koja će biti nešto posebno, zato što je on poseban.

descriptionKpa/OK.............. - Page 3 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Nije bilo logike u seriji da bi sad.pisale.ko.ce sta i kako dalje,za.mene je kraj uzasan,zbrzan,i zavrsen ne razmisljam vise o olene kadar,cekam njegov sledeci projekat i nista vise

descriptionKpa/OK.............. - Page 3 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
marijanci wrote:
Nije bilo logike u seriji da bi sad.pisale.ko.ce sta i kako dalje,za.mene je kraj uzasan,zbrzan,i zavrsen ne razmisljam vise o olene kadar,cekam njegov sledeci projekat i nista vise



Marijanci, nema logike, jer se serija završila tragično. Pretpostavke šta bi bilo da je bilo, ne mogu biti u tom sklopu. Serija je završena, i ja očekujem nešto u skoroj budućnosti novog od našeg Engin beya. Verujem i nadam se da ćemo i to dočekati.

descriptionKpa/OK.............. - Page 3 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Ali da je bio sladak no onom dvosedu(ruska),jeste vala,kakav je slatkis kad spava  rds

descriptionKpa/OK.............. - Page 3 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
... v KPA popravila Tuba... v olene Ragip  Kpa/OK.............. - Page 3 Smiley180

Kpa/OK.............. - Page 3 56396809596713944075

descriptionKpa/OK.............. - Page 3 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
... #kokneminblue 


Kpa/OK.............. - Page 3 83054429818884646163

descriptionKpa/OK.............. - Page 3 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Zar si mislila da bi selvi popravila kragnu.na kosulji,mozda ako bi.imala aplikaciju na mobilnom

descriptionKpa/OK.............. - Page 3 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
vida engin a wrote:
Kratka pauzda da odanem!


GLEDAM SLIKE I OVDJE MI JE JEDNOSTAVNO PREDIVAN!

Kpa/OK.............. - Page 3 C9VDKjcXYAAq0sr


Kpa/OK.............. - Page 3 C9VDKjXXUAAgg5o


Kpa/OK.............. - Page 3 C9VDKjbW0AAnqGB


Kpa/OK.............. - Page 3 C9VDKjeXkAAVgPN



doba
---------------

Otkad su se pojavile ove slike... ja ne mogu prestati gledati... tu mi je tako dobar.....možda i najbolji do sad...
rds rds

descriptionKpa/OK.............. - Page 3 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Alisa2 wrote:


Marijanci, ja sam starinski tip; učili me da je ispravno jedan muškarac i jedna žena i da nije lepo gledati mlađe od sebe. U srcu mi je već bio Erkan Petekkaya, samo što sam ga ispratila sa serijom...a onda sam odlučila da razbijem sve predrasude i da se razularim...pa šta bude...Engin je vredan svakog greha ob



bravo Alisa... welcome to the club... hg

descriptionKpa/OK.............. - Page 3 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Helooooo sve ste zaspale na crti.... hi1

descriptionKpa/OK.............. - Page 3 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Pa  izmedju foruma farbam jaja

descriptionKpa/OK.............. - Page 3 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Ejjjjj zene,nego niko ne objavi rejting??!?!!? psi

descriptionKpa/OK.............. - Page 3 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:
Ejjjjj zene,nego niko ne objavi rejting??!?!!? psi



27.

descriptionKpa/OK.............. - Page 3 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Ja ne znam,jel.on operisao nos,vise.mi nije tako.nosat,mada mi se svidjao i takav,samo da nije prcast,zato onog tolgu ne mogu dozivet nikako ,ko decacic s prcastim nosicem,ovaj enginov mi je bas kako treba

descriptionKpa/OK.............. - Page 3 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
EVO ČITAM DA SE KENAN VRAĆA NA MALE EKRANE U ULOZI FATIHA OSVAJAČA....ETO KUDA IDU TURSKE SERIJE.... lp

ZANIMA TE REJTING 27 MJESTO.

descriptionKpa/OK.............. - Page 3 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
marijanci wrote:
Ja ne znam,jel.on operisao nos,vise.mi nije tako.nosat,mada mi se svidjao i takav,samo da nije prcast,zato onog tolgu ne mogu dozivet nikako ,ko decacic s prcastim nosicem,ovaj enginov mi je bas kako treba

NIJE TO JE ORIGINALNI NJEGOV, UH I MENI SU KLJUKASTI SLABOST, IMAM IH DOSTA OKO SEBE..... ok

descriptionKpa/OK.............. - Page 3 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Dobar den devojke.. rds kako ste danas... ja malo na pauzici dok pijuckam kafu..jos je gorak ukus olene kadar final... i to kakav nikakav

descriptionKpa/OK.............. - Page 3 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Tami veliki poljubac .. hvala sto nam sredjujes forum ..  rds

descriptionKpa/OK.............. - Page 3 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Otisao nam Dagan...eee ko zna kada ce opet...

Kpa/OK.............. - Page 3 C9XcIHnUAAEGo-s

descriptionKpa/OK.............. - Page 3 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
27///////////////////pis.......................ali pis...pobise celu ekipu i 27...........ajme sprdnja.............uopste nisu skontali da kad nisu prosli kod sdomace,da su trebali izbaciti sve elemetne krimi i akcije i ubaciti samo ljubavne cene.....razbili bi...................majmuni

descriptionKpa/OK.............. - Page 3 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Curke...

Evo jedne lijepe vijesti....
Mi u srijedu idemo u Toscanu... eto i to sam dočekala...
Prošla godina će mi dugo ostati u pamćenju... ali eto prošla je... :svetihebem svt

i mi idemo proslaviti.....

descriptionKpa/OK.............. - Page 3 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
ajmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Elliceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee///////////////////sve ti hebem svt svt svt svt svt

descriptionKpa/OK.............. - Page 3 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Cvete wrote:
Otisao nam Dagan...eee ko zna kada ce opet...

Kpa/OK.............. - Page 3 C9XcIHnUAAEGo-s

Cvete, ovdje je prednji i zadnji dio za 10.... ob

descriptionKpa/OK.............. - Page 3 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Vidaka canim jesi sredila ono za nofikacije???

descriptionKpa/OK.............. - Page 3 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Kpa/OK.............. - Page 3 Cinque-terre-italy-cr-getty


prvo idemo tu.. cinque terre

descriptionKpa/OK.............. - Page 3 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:
Vidaka canim jesi sredila ono za nofikacije???

Jesam Ellica mi je pomogla.... rds

descriptionKpa/OK.............. - Page 3 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Eliceee uzivaj,prelepo

descriptionKpa/OK.............. - Page 3 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:
ajmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Elliceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee///////////////////sve ti hebem svt svt svt svt svt



Hvala canim... rds rds rds

descriptionKpa/OK.............. - Page 3 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
ella05 wrote:
Kpa/OK.............. - Page 3 Cinque-terre-italy-cr-getty


prvo idemo tu.. cinque terre

Ellice canim,ovo je raj......obozavam...........ali samo ,na zalost sa tv.........uzivaj i vrati se..........a mozda i ne moras,samo sredi da imas internet tamo mg

descriptionKpa/OK.............. - Page 3 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Cvete wrote:
Tami veliki poljubac .. hvala sto nam sredjujes forum ..  rds





I OD MENE LIJEPI POLJUBAC, A TI IMAŠ JAKO LIJEPI AVATAR! ob ob

descriptionKpa/OK.............. - Page 3 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
M}
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply