Turske serije & druzenje

Kpa/OK.............. - Page 20
Na dlanu


Na dlanu

Na dlanu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na dlanuLog in

Turske serije & druzenje


Kpa/OK..............

power_settings_newLogin to reply
+11
duca
Irina
Kivančicaa
PETRA
Ritta
marijancci
Ruža
maya22
Caci
Pata
viera
15 posters

descriptionKpa/OK.............. - Page 20 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
https://www.fox.com.tr/canli-yayin

descriptionKpa/OK.............. - Page 20 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Merhaba!

Curke serija je odlična.....Demet i Engin rasturaju....preporučam učlanite se u grupu Mavi team facebook, tamo je serija već prevedena.. ed .

descriptionKpa/OK.............. - Page 20 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
https://ok.ru/video/4882186701525

Evo drage kokice,prva epka sa prevodom
Uzivajte,vidim da se odlicni komentari i kritike,naravno rejting onako ali dobro prva epka,tezak dan ,sreda za prikazivanje ..........no,kvalitet je bitan i opstaje,pa cemo da vidimo

descriptionKpa/OK.............. - Page 20 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Pozdrav devojke  rds  jos nisam pogledala citavu epizodu,samo  neke scene pa ne mogu reci svoj utisak o celini.  Dobro stoje zajedno, odlicno glume. Meni treba vremena da se priviknem na ovakvog Engina. Moram priznati da sam bila malo skepticna kako ce on odigrati mafiota . Jedna silicna uloga imao je Ibro u SBA i njemu je puno bolje legla , takakv je on tip. Mada i Engin je jednom davno glumio ovakvog lika u svoji prvi film cini mi se. Rejting me ne raduje, FOX naprasno ukida serije ako nemaju rejting koji oni ocekuju, valjda bice puno bolje sutra. Kada dogledam epizodu napisacu koju rec.

Preporucujem seriju The English , ako je niste pogledale, kratka je od samo 6 epizoda , epizodice 40-tak minuta. Milina.

Ljubim vas, i veliki pozdrav sa  ncs Ohrida

descriptionKpa/OK.............. - Page 20 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Cao devojke  rds  samo da ostavim utisak posle odgledane prve epizode...meni se dopalo. Engin i Demet odlicni. I taj decak , Farah in sin, odlican glumac. Dopada mi se lik Tahira, lomi se u njemu ono ljudsko i mafijasko, uopste nije crno beli lik..ima u njemu dobrote. Samo da je malo krace. Puno su dva sata. Ne mogu da odvojim niti vremena a jos manje paznju za dva sata , pa bio i Engin na ekranu. Sada idemo sa drugu. Mislim da jos nema prevod.

descriptionKpa/OK.............. - Page 20 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Jutro drage moje , 


Zaboravila password, jedva ušla nakon ne znam koliko pokušaja ... 
kažete dobra je serija ? Nisam još stigla , ali hoću svakako ..... imaš pravo Cvete ... dva sata😬 ... a kad će vise naučiti zaboga ..ti Turci ...

descriptionKpa/OK.............. - Page 20 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Bas sam se jutros sjetila Vierocke, bas mi fali Tus mus 🥰

descriptionKpa/OK.............. - Page 20 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Hej koke , odgledala prvu epku .. moram priznati bolje
Nego sto sam očekivala .... 👍
ugodno su me iznenadili , napeto ..Engin odličan 😂😂😂

descriptionKpa/OK.............. - Page 20 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
juxxxxxxxxxxxuuuuuuuu kokice,evo i mene da se javnem
Znaci nije lose ,nije lose.........pa superica...........meni iskreno predugacko,nema sanse ,naravno ako je dobro i bude dobro,mogu da podelim minutazu na par dana(ehhhhh kad se setim kpa i kako je moglo trajati epka 5 sati,ne bi mi bilo dovoljno)................
Petak drage moje,uzivajte u vikendu
I Cvele moj ili Ellica,ne znam koja je od vas napisala i meni fali Slovacka kokica  tuz1 rds

descriptionKpa/OK.............. - Page 20 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:
juxxxxxxxxxxxuuuuuuuu kokice,evo i mene da se javnem
Znaci nije lose ,nije lose.........pa superica...........meni iskreno predugacko,nema sanse ,naravno ako je dobro i bude dobro,mogu da podelim minutazu na par dana(ehhhhh kad se setim kpa i kako je moglo trajati epka 5 sati,ne bi mi bilo dovoljno)................
Petak drage moje,uzivajte u vikendu
I Cvele moj ili Ellica,ne znam koja je od vas napisala i meni fali Slovacka kokica  tuz1  rds

Jutro 
Dakle oni nisu normalni ..2 sata i 30 min epizoda ..... OMG

descriptionKpa/OK.............. - Page 20 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
juxxxxxxxxxxxuuuuuu kokice hi1 ,da vas pozdravim,gde ste mi,sta radite,sta ima novog?

descriptionKpa/OK.............. - Page 20 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Pozdrav devojke  ncs  prosla su oba ali da vam od srca cestitam Uskrs , budite mi zdrave i veseli i vi i vase porodice. 

Bila sam u nekoj frci, ali evo kako se blizi kraj skolske godine ( moja je malo kraca jer predajem maturantima) malo je i manje dinamicnije.   Ne znam dali gledate ovu enginovu ali moram reci da je serija odlicna a Demet i Engin su predivan par. Super su. Samo sto je trajanje epizoda prepredugo i moram da preznima da mi je sve teze i teze pa jednu epizodu gledam na dva- tri puta. 

Inace u Ohridu je dobro, pocinju turisticke grupe, samo vreme nikako da se okrene ka prolecu..jos je kisno, hladno, tmurno.

Ljubim vas i pozdravljam  rds

descriptionKpa/OK.............. - Page 20 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
https://cdn.bg-mamma.com/YjU5/L5oYO.jpg

descriptionKpa/OK.............. - Page 20 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Cvete wrote:
Pozdrav devojke  ncs  prosla su oba ali da vam od srca cestitam Uskrs , budite mi zdrave i veseli i vi i vase porodice. 

Bila sam u nekoj frci, ali evo kako se blizi kraj skolske godine ( moja je malo kraca jer predajem maturantima) malo je i manje dinamicnije.   Ne znam dali gledate ovu enginovu ali moram reci da je serija odlicna a Demet i Engin su predivan par. Super su. Samo sto je trajanje epizoda prepredugo i moram da preznima da mi je sve teze i teze pa jednu epizodu gledam na dva- tri puta. 

Inace u Ohridu je dobro, pocinju turisticke grupe, samo vreme nikako da se okrene ka prolecu..jos je kisno, hladno, tmurno.

Ljubim vas i pozdravljam  rds

Dobar dan koke ...
Evo da se i ja javim ......isto sam u raskoraku s vremenom, jednostavno curi ....
Cvete ❤Kako je tvoja cura studentica ? Dolazi li kući ?  
Gledala sam Engina do 4 epizode , onda sam išla na put i jednostavno nikako da se vratim ...
Znaci odlična je serija ? Da li se ljube ?😂😂😂😂

descriptionKpa/OK.............. - Page 20 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Svakako planiram pogledati seriju ..ali isto tako ..iz tri  puta ..
Nadam se da ćemo se jednom potrefiti na 
na ovom forumu ...
Tko zna , možda je Tababko proradio 😁

descriptionKpa/OK.............. - Page 20 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Heloooooooouuuuuuuuuuuu
Mjesec dana nema nikogaaaa...gdjeee steeee ? Kakoooo steeee?
Javite seeeee

descriptionKpa/OK.............. - Page 20 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Pozdrav sa Ohrida  ncs  Evo mene, imala sam kompjuterskih problema pa se sada kao sredilo. 

Kod nas zatoplilo se, cak je i vrucina pocela. Grad je pun turista ali za sada je voda hladna pa nema jos kupawa.

Pocela sam da gledam Enginovu seriju <Zovu me Fara> i meni je dobra. I pored trajanja meni drzi paznju. Engin je maestralan , a i lepo si odgovaraju sa Demet. On jest plasticna ali dobro glumi . Sezona je zavrsila sa 14 epiozoda tamam da izgledam . Pisali su da se dobro prodaje i da ce imati zagarantiranih 26 epizoda. Sledece planiram da pogledam i prethodnu negovu seriju Bjeg.

Ella poljubac tebi, rds nikako da se nadjemo nas devojke na ovaj forum. Tabanko je , mislim, vec zaboravljen. Sumljam da se neko i seca njega. Sto se tice studentkinje , retko dolazi kuci, ima jako puno ispita, skoro svaki mesec nesto polaze, neke kolokvijume, tako da fakultet je tezak ali vec je uhvatila red i idemo. Sta cemo , sama je odabrala. 

Eto, bas mi falite devojke, da malo popricamo , pogotovo onako relaksirano da se salimo i da razglabamo glumce, serije ali mozda i bude nekad. Ljubim vas sve i pozdravljam  rds

descriptionKpa/OK.............. - Page 20 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Juxxxxxxxxxxxxxxxuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu kokiceeeeeeeee moje lepeeeeeeeeeeeeeeeeee..........tu sam,evo sam,znaci ima meeeeeeeeeee  ed ed ed ed ed 
Procitala sam vas,pa kokice moje,jeste vreme prolece,jbg sta cemo kad ovo nije tabanko,koji je bio kao dnevne rutine,da se barem upisemo.Ali bitno je da smo manje vise dobro i da cepamo,pa kad god da doskocimo ovamo je ok.U pravu si Cvele dragi,,bilo bi lepo da se sastanemo ovde i caskamo,zezamo i smejemo o zivotu i nama,da komentarisemo bambija i seriju-a i ja sam skontala da je serija super i da su on i Demet odlicni,,pogledala sam i par klipica i bogami se dohvatavaju,i dobro cuce jedno drugom.Ali eto ,ja sam se nekako odvikla od dizija,,ne znam kako i asto ali eto jesam,sto ne znaci da necu pogledati,kad i ako budem imala vremena i ako se ne ispoubijaju do kraja svi.
Cvelence devojka velika,veruj mi da se smrznem kad citam kako je non stoo-p zauzeta i nema vremena da dolazi kuci.Jbg to i mene ceka i ajme meniiiiii,kako cu to podneti a znam da moram.
Ellice i ti canim picis,cepas i tvoja cerkica raste,ti si u svom djiru jer se leto zaukalo.... ali mora se priznati,da si jedna od retkih ,koja redovno svrati i javne se.znaci imas ekstra cookie-s e.........
Mi isto cepamo,Iva raste,,devojka(iako nije) i tako,svee peripetije koje idu sa tim u paketu.JA picim,cepam,nema druge ,gledam neke serijice,kad imam vremena i to je to.........
Ljubim vas i grlim kokice drage moje  cok cok  hr hr hr hr hr hr hr

descriptionKpa/OK.............. - Page 20 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
#svetihebem........... evo me ............  ncs

descriptionKpa/OK.............. - Page 20 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
pozná ma niekto?.......garant nie, samu seba nepoznám  lp lp lp

descriptionKpa/OK.............. - Page 20 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
koke moje presladké, cmoka vas slovacka , čokkkkkkkkkkkkkkkk  rds

ako ste mi?   Vidím hore posty, tušmuš, tami, cvelence, vidaka... rds

Padlo tabanko, ja som rozbila laptop, všetky heslá som stratila. K tomu turbulencie v súkromí ... úplne som sa odstrihla od tureckých sérií aj Bambija. Nič neviem... 
Dnes som našla na twitteri link na toto forum a nejako prihlásila.... a evo meeeeeeeeeeeeeeee  fl

Koke , čo Engin? má sériu? má koku? ......... Ja som padla na Cana Yamana a Violu come il mare - to je moje jediné spojenie s turkiš svetom .

descriptionKpa/OK.............. - Page 20 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
ella05 wrote:
Bas sam se jutros sjetila Vierocke, bas mi fali Tus mus 🥰


tušmuš .....  hg

descriptionKpa/OK.............. - Page 20 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
ajme koke, lenivé ste.  Za 2 roky napísali 5 strán......  Na tabanku som viac napísala sama so sebou za jeden večer  lp

descriptionKpa/OK.............. - Page 20 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Nebolo ma dlho.... reku prídem, bude ma čakať červený tepih...... no dobre, nemusí byť červený , stačí enginov   oo

descriptionKpa/OK.............. - Page 20 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Merhaba!


 JA TO SANJAM......




VIEROĆKA    svt

descriptionKpa/OK.............. - Page 20 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Pozdrav devojke  rds kako ste mi ? Ja sam se ovog leta posteno odmorila. samo sunce, pesak i jezero. Poneka knjiga, neki opustajuci film  i nista vise. Nikakva serija. A da odgledala sam enginovu, dopada mi se ali ne znam dali cu nastaviti. Promenila se prica, promenio se negativac, prica ide ka psihopatiju tako da ako nastavi u tom fazonu, neka hfala ja cu to preskociti. ne treba mi dodatni stres, pa neka je i enginov.

Jos koji dan pa pocinje skola i sve ide svojim tokom. Ljubim vas lepe moje, pa da se koji put i sretnemo ovde. hi1

descriptionKpa/OK.............. - Page 20 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
viera wrote:
#svetihebem........... evo me ............  ncs

svt svt svt koga to vidim...moja Slovacka nas pronasla....zamalo da te promasim   rds pa gde si nam ti, sta ima kako je?

descriptionKpa/OK.............. - Page 20 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
viera wrote:
Nebolo ma dlho.... reku prídem, bude ma čakať červený tepih...... no dobre, nemusí byť červený , stačí enginov   oo


Ceka te Slovacka, eksplozivan je bambic u novoj seriii  kfa

Kpa/OK.............. - Page 20 2Q==

descriptionKpa/OK.............. - Page 20 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Čao kokice!
Ne mogu pisati preko kompjutora pa evo moram na mobiću. Drago mi je da nas je Slovačka pronašla.
Engin i Demet kreću u novu sezonu, što će biti vidjet čemo. Prema planu trebalo bi biti još 12 epizoda.
Ni ja ne pratim serije osim mini serija , a knjige su kod mene obavezne!

descriptionKpa/OK.............. - Page 20 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Evo samo da postavim, snimanje druge sezone pocinje. Cita se scenario.

Kpa/OK.............. - Page 20 31-8-Engin-Demet-Recai-Ahmet

descriptionKpa/OK.............. - Page 20 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
I jos ako svrati Tami, mozda treba da se otvori novi topic. Stgli smo do 20 strane. Nesto mi je tesko islo pustanje ovog posta.

Ljubim vas devojke  rds

descriptionKpa/OK.............. - Page 20 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
viera wrote:
pozná ma niekto?.......garant nie, samu seba nepoznám  lp lp lp


Tus mus moj ...❤❤❤ znala sam da ces se javiti 
Cok cok te sevyoram rdscvfl
Šta ima kokice ? Jesi li se udala ? 😃

Last edited by ella05 on Fri Sep 01, 2023 9:03 am; edited 1 time in total

descriptionKpa/OK.............. - Page 20 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Pozdrav svim kokama , 

Nije me bilo cijelo ljeto .....
Bilo je turbulentno ..... sad malo odmora 😂😂
Drago mi je da ste se sve javile i da 
Nam je Vierocka tu .....
Vierocka Kerem ti snima novu seriju , gledaš ?

descriptionKpa/OK.............. - Page 20 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
viera wrote:
koke moje presladké, cmoka vas slovacka , čokkkkkkkkkkkkkkkk  rds

ako ste mi?   Vidím hore posty, tušmuš, tami, cvelence, vidaka... rds

Padlo tabanko, ja som rozbila laptop, všetky heslá som stratila. K tomu turbulencie v súkromí ... úplne som sa odstrihla od tureckých sérií aj Bambija. Nič neviem... 
Dnes som našla na twitteri link na toto forum a nejako prihlásila.... a evo meeeeeeeeeeeeeeee  fl

Koke , čo Engin? má sériu? má koku? ......... Ja som padla na Cana Yamana a Violu come il mare - to je moje jediné spojenie s turkiš svetom .

Can ? 🙃 Tus mus moramo ozbiljno porazgovarati .....ccccc psi uff

descriptionKpa/OK.............. - Page 20 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
viera wrote:
 Nebolo ma dlho.... reku prídem, bude ma čakať červený tepih...... no dobre, nemusí byť červený , stačí enginov   oo

lp lp Faliio  nam je ovaj tvoj humor ...

descriptionKpa/OK.............. - Page 20 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
juxxxxxxxxxxxxxxxuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu skoticiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii  juxu juxu juxu juxu juxu juxu juxu juxu
pa sta ja to vidim,kokice se probudileeeeeeeeeeeeeeeee .....ako,ako,ako aferim kokice

ALI SLOVACKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA DORA THE EXPLORER NAS JE NAPOKON PRONASLA I SETILA DA POSTOJIMA.............PAS MATER CANIM BENIM,PAS MATER  puc puc puc puc puc

descriptionKpa/OK.............. - Page 20 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
ella05 wrote:
viera wrote:
 Nebolo ma dlho.... reku prídem, bude ma čakať červený tepih...... no dobre, nemusí byť červený , stačí enginov   oo

lp lp Faliio  nam je ovaj tvoj humor ...


Hoces da kazes da ti mi nismo dovoljno "humoristicne"  annoy mfing

descriptionKpa/OK.............. - Page 20 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
vida engin * wrote:
Merhaba!


 JA TO SANJAM......




VIEROĆKA    svt


Vidakaaaaaaaaaaaaaaa https://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/g063.gif

descriptionKpa/OK.............. - Page 20 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Cvete wrote:
viera wrote:
#svetihebem........... evo me ............  ncs

svt svt svt koga to vidim...moja Slovacka nas pronasla....zamalo da te promasim   rds pa gde si nam ti, sta ima kako je?


cmokam Ohrid  rds rds rds

Cvelence, musím ťa pokarhať  tu  , prečo si mi nenapísala na twitter alebo forumhr  ?

descriptionKpa/OK.............. - Page 20 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
ella05 wrote:
viera wrote:
pozná ma niekto?.......garant nie, samu seba nepoznám  lp lp lp


Tus mus moj ...❤❤❤ znala sam da ces se javiti 
Cok cok te sevyoram rdscvfl
Šta ima kokice ? Jesi li se udala ? 😃

 Faliio  nam je ovaj tvoj humor ... lp

descriptionKpa/OK.............. - Page 20 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:
ella05 wrote:
viera wrote:
 Nebolo ma dlho.... reku prídem, bude ma čakať červený tepih...... no dobre, nemusí byť červený , stačí enginov   oo

lp lp Faliio  nam je ovaj tvoj humor ...


Hoces da kazes da ti mi nismo dovoljno "humoristicne"  annoy mfing


Tako je Tami, povedz jej  lp

-------
Since too many posts were made, this topic has been divided automatically. You can find the rest of this topic here :
https://dlan.forumotion.com/t47-kpa-ok

descriptionKpa/OK.............. - Page 20 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
M}
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply