Turske serije & druzenje

Kpa/OK.............. - Page 2
Na dlanu


Na dlanu

Na dlanu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na dlanuLog in

Turske serije & druzenje


Kpa/OK..............

power_settings_newLogin to reply
+11
duca
Irina
Kivančicaa
PETRA
Ritta
marijancci
Ruža
maya22
Caci
Pata
viera
15 posters

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
...pusa darling... moram dalje ... lovim kolegu pravnika za sastanak ali mi uspješno izmiče već dva sata... q1 ... ne bih mu bila
u koži kada ga se dohvatim... box

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Ali se opet neko javio sa primjedbama.... tu

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
vida engin * wrote:
Ne znam kako vi uspijevate ja se ne  mogu nikako uključit na Tabanka,,,,,stalno sam neko drugi.... tuz1

...

... nikako....ulogirala se bila na dvije minute... napisala dva posta i sada nema ničega.... gh

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
vida engin * wrote:
Ne znam kako vi uspijevate ja se ne  mogu nikako uključit na Tabanka,,,,,stalno sam neko drugi.... tuz1

PA super vidaka ,iskoristi situaciju,serundaj po svima,koji su ti isli na zivce svo ovo vreme i pravi se luda laugh laugh laugh laugh

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Ruža wrote:
...pusa darling... moram dalje ... lovim kolegu pravnika za sastanak ali mi uspješno izmiče već dva sata... q1 ... ne bih mu bila
u koži kada ga se dohvatim... box


ahahahahaha pici ,pici canim,nne bih mu bila u kozi kky

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
vida engin * wrote:
Ali se opet neko javio sa primjedbama.... tu

eeeeeehhhh canim,barem da se javio,to bi bilo super,vec tajnim kanalima,koju su ,na zalost sad ekspozirani..........i niko je neko,a svako je niko,pa je eto isplivalo.........ali zaista nema veze,nebitno,picimo dalje i druzimo se super kako treba,ostalo je trosenje energije

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
[quote="tamarica"]
PA super vidaka ,iskoristi situaciju,serundaj po svima,koji su ti isli na zivce svo ovo vreme i pravi se luda laugh laugh laugh laugh[

...bojim se da nema koristi od toga jer ne mogu poslat ni jedan post..... annoy

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Pozdrav devojke i dobar den mh ..sta ima ? ja i ne ulazim vise na tabanko , nema smisla vise..
Ako je ko za caj da popijemo jedan crni sa mesavimom djumbira , naradje i ukus vanile

Kpa/OK.............. - Page 2 59d6412c1400002400493372

Last edited by Cvete on Thu Feb 08, 2018 5:09 pm; edited 2 times in total

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
CAo Cvelence dragi,gotovo za danas???..................sto se caja tice,evo Vidaka je taman tu,ona obozava.............ja danima pijem iseckani dzindzer,limun i mint u obicnoj vodi i to tako pijuckam po citav dan......ozbiljno mi prija........kod nas kokice,secate se kako sam kukala da nema kise.e sad pada od juce ,pa mislim d aje pocela popodne do sada,ne prestaje lije ali lijeeeeeeeeeeee..........iz majicica sa bretelama u dzemper..............

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:
CAo Cvelence dragi,gotovo za danas???..................sto se caja tice,evo Vidaka je taman tu,ona obozava.............ja danima pijem iseckani dzindzer,limun i mint u obicnoj vodi i to tako pijuckam po citav dan......ozbiljno mi prija........kod nas kokice,secate se kako sam kukala da nema kise.e sad pada od juce ,pa mislim d aje pocela popodne do sada,ne prestaje lije ali lijeeeeeeeeeeee..........iz majicica sa bretelama u dzemper..............

.........................................................

Cao Tami hg zavrsila za danas, stigla sam kasnije pa neke obavezice i evo sada po makedonskom tea time kfa
I kod nas evo od juce pocela kisa..juce ceo dan..tmurno, depresivno..bar da pada sneg ovako kisa, vetar.. i jos tome najavljuju kisni vikend ..pa bice svi na okupu povuci potegni od dosade..jer inace do nedelju uvece nemamo nikakav zadatak..

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Od svih čajeva najmanje simpatišem crni, ali obožavam đumbir..... pk1

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
vida engin * wrote:
Od svih čajeva najmanje simpatišem crni, ali obožavam đumbir..... pk1


Cao Vida, pa i ja ga nesto ne volim, ali nasla sam neku kombinaciju 40 % crni caj , kora naradje, gumbir i aroma vanile..i predivan mi je ..pa eto sada malo posle rucka umesto kafu

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
ovo sekerce moze za sve .. fl
Kpa/OK.............. - Page 2 M3QGlV

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
["Cvete"]

Cao Vida, pa i ja ga nesto ne volim, ali nasla sam neku kombinaciju 40 % crni caj , kora naradje, gumbir i aroma vanile..i predivan mi je ..pa eto sada malo posle rucka umesto kafu

..ee u ovoj kombinaciji sigurno nije loše..... kfa

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
...kod tog šekerčeta mi padaju na pamet oni stihovi iz SBA....Čekajući postao je gorak....Čaj se ohladio....a ja sam se umorila.... q1

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
vida engin * wrote:
...kod tog šekerčeta mi padaju na pamet oni stihovi iz SBA....Čekajući postao je gorak....Čaj se ohladio....a ja sam se umorila.... q1


......................................

Sasvim na mesto draga Vida...i vidi se da smo se umorili...i ne znam sta ceka..godine lete, popularnost bledi, uloge odlecu..ne podmladjuje se pa time i krug uloga se stesnjava..i mesto da iskoristi svoj potencijal jer i sam kaze da zivi za glumo od njega ni traga ni glasa..evo prolazi sezona ..ukidaju s eserije i opet isti glumci pocinju nove..aon nije tu..

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
vida engin * wrote:
...kod tog šekerčeta mi padaju na pamet oni stihovi iz SBA....Čekajući postao je gorak....Čaj se ohladio....a ja sam se umorila.... q1

Totalno si u pravu canim,istina teska..svojom indiferentnoscu nas je totalno ohladio...volimo mi njega,postujemo ,cekamo ali mnogo je...................zivot pici,ne ceka ni na koga .................steta,zaista steta tuz1

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
"Cvete"]

......................................

Sasvim na mesto draga Vida...i vidi se da smo se umorili...i ne znam sta ceka..godine lete, popularnost bledi, uloge odlecu..ne podmladjuje se pa time i krug uloga se stesnjava..i mesto da iskoristi svoj potencijal jer i sam kaze da zivi za glumo od njega ni traga ni glasa..evo prolazi sezona ..ukidaju s eserije i opet isti glumci pocinju nove..aon nije tu

i prije je bio izbirljiv, a što če sad kad se uvedu puste zabrane.....a scenariji su im i onako sve gori i gori.... tuz1

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
vida engin * wrote:
"

i prije je bio izbirljiv, a što če sad kad se uvedu puste zabrane.....a scenariji su im i onako sve gori i gori.... tuz1


Pa nije da ima puno izbora. Price se vrte u krug, nema neki predizvik . Onda neka se barem okrene pozoristu , filmu. Jer kako sam citala pocinje kontrola i internet platformi, You tube i ostalo..Ili neka se povuce pa pise knjige, scenarija ..

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Da,na zalost moram reci da je BAmbijevo vreme kao pri kraju.iako znamo da godinama,talntom,potencijalom nije ni pocelo ali ovakvim ponasanjem njegovim i svim okolnostima sto u drzavi,sto u njihovom departmentu,bojim se da ne mirisi na dobro

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Tami .. rds za reci....
Na kolko strana nam ide topik..jel ova 21 zadnja pa ide nova ili?

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Cvete wrote:
Tami .. rds  za reci....
Na kolko strana nam ide topik..jel ova 21 zadnja pa ide nova ili?

Iskrena da budem ne znam,mislim na 25 ali nekad bude 27 nekad manje,zavisi od velicine tekstova.ne znam,po prvi put je ovako ,pa da vidimo

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
A kako sada stigla 43 ?! Pa bilo je 21 pre malo..ili ja sam nesto zblbnuta... al dobro kako ce ici i mi tako vazno je da imamo skroviste i nase mesto za druzenje..
Tami hr

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
NE znam Cvele canim ja sam na 22 hahahahhahahh..................videcemo i nadam se da automatski salta inace bi bio problem..................ocoh da odmorim sad,pisemo se posle rds

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:
NE znam Cvele canim ja sam na 22 hahahahhahahh..................videcemo i nadam se da automatski salta inace bi bio problem..................ocoh da odmorim sad,pisemo se posle rds


Hahahaa zona sumraka kod mene..evo vratilo se na 22..Iem i ja da malo predahnem ..Pozdrav Tami ok

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
"tamarica"]Da,na zalost moram reci da je BAmbijevo vreme kao pri kraju.iako znamo da godinama,talntom,potencijalom nije ni pocelo ali ovakvim ponasanjem njegovim i svim okolnostima sto u drzavi,sto u njihovom departmentu,bojim se da ne mirisi na dobro....

...ovo je moje mišljenje već neko vrijeme, drago mi je da ga je netko ko razmišlja kao i ja izrekao naglas... ok

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Pozdrav Ritta vidim da si tu  ....Da se nadovezema na price o Neslihan i ovaj Ilker,pise jedna kako je ona najbolja glumica i da on ne ide uz nju,i da ona to sigurno nece bas zbog njega gledati,javlja se jos jedna mudrica i kaze,kako je trebala da opet snima sa Burakom,a opet i druga kaze ne daju im partneri da snimaju zajedno,svasta zemlja drzi,pogotovo ne mogu da razumem vozrasne zene,sa tako malo pameti....Meni je devojka niti simpaticna niti zanimljiva,a vec sam jednom rekla,kad sam videla kakve je ljudi vole i obozavaju,to je kod mene imalo kontra efekat...isto ko za onaj Baris...Tamiiii jedno pitanje za tebe,zbog cega se kod mene gube emoticone,nemogu da stavim niti jedan...

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Ne znam canim Caci ,zasto dolazi i odlazi,veruj mi da nije do postavki jer su iste za sve ,evo i Rita mi je rekla da moze postaviti sliku,pa onda ne moze................ja sam ovo sklepela sa vojim felericnim IT znanjem,samo da eto mozemo komunicirati...ovo ni u kom slucaju nije jaka platforma kao tabnko(kad je zdrav i normalan) i zato nam isti treba kao ozeblo sunce,ovo je samo kao i sto i kazemo,rezerva kad sve ode u kuki..............

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Večer koke........ rds .........Ima li kogaaaaa..............

Kpa/OK.............. - Page 2 7c1ac46a98ac6202b8efd487b0e69b81

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
maya22 wrote:
Večer koke........ rds .........Ima li kogaaaaa..............

Kpa/OK.............. - Page 2 7c1ac46a98ac6202b8efd487b0e69b81


,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
VEČEEEEEEE!!! mh

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz


,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
VEČEEEEEEE!!! mh [/quote]

.......................
O Ritočka.......... rds ........Jesi to ti?.............

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
#majketimile sva sam se pogubila po ovom forumu..................Kpa/OK.............. - Page 2 Default_tongue..

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
maya22 wrote:


,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
VEČEEEEEEE!!! mh


.......................
O Ritočka.......... rds ........Jesi to ti?.............[/quote]
........................
mislim da jesam,,,,,,to da me pitaš na onom tamo forumu tabankovom,,,,tamo nema tko nisam fj

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Evo opet sam se pronašla........ uff ..........Neyse.......... tr ......nemojte me nervirat s ovim prošlim svršenim vremenom i uzaludnim čekanjem.......... annoy .............opet ponavljam, pa nema on šezdeset godina, nego 36............On sada ide u neke najbolje godine...............A to što ne snima, ili snima jako malo..................Pa on je takav......... high .....da OK nije završio kao što je završio, nego da je kojim slučajem bio uspješan projekt, gledali bi ga i danas...............pa tako nije da on neće, ali mu se nije posrećilo................ybga, nije niti nama......... wh .........A što se ove godinee tiče, očito je pao dogovor s Kanalom D da snimi film, pa onda ide slijedeću sezonu.................Ja drugog objašnjenja ne vidim...................Ima mlađih i uvijek će ih biti, ali nisu sve uloge uvijek samo za piletinu.................tako da tu nema zime................a što se tiče RTUK-a i tih njihovih sranja, pa budimo realni................Puno više od ovoga ne mogu oni zabraniti........ q1 ......Već je sve zakopčano toliko da u današnjem nekom svijetu ponekad izgleda presmiješno.................Mislim, razglabati hoće netko zinuti ili neće ili koliko će dronovi u atmosferu odlutati kada se dvoje približe na sumnjivu blizinu, je stvarno koma živa........ sr ......Tako, neka oni samo brane ako ih to veseli...............u serijama s turskog govornog područja neke stvari uopće ne očekujem..................barem ja ne očekujem...............i na kraju, sve RTUK-e i sva čekanja, uvijek će ispeglati dobar scenarij....... ok .......A očito takvi nisu česti, nisu niti sigurni, pa jednom izbirljivom stvarno nije lako......... high .........nije niti nama........ coo ....

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
........................
mislim da jesam,,,,,,to da me pitaš na onom tamo forumu tabankovom,,,,tamo nema tko nisam fj [/quote]
..................
pa nije to.................nego nekak si mi fina, obrijana i to............... lp

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Evo malo nosato sekerceta........... rds .

Kpa/OK.............. - Page 2 7664e78d84cd0f049f49c5ef37e4345d

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Neyse, moram dalje...................Nikad mira od ovih mojih.... annoy .................laku noć svima....... rds ...........

Kpa/OK.............. - Page 2 Bdce7be88a3b845a679a26ddc0652ad0

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Caci wrote:
Pozdrav Ritta vidim da si tu  ....Da se nadovezema na price o Neslihan i ovaj Ilker,pise jedna kako je ona najbolja glumica i da on ne ide uz nju,i da ona to sigurno nece bas zbog njega gledati,javlja se jos jedna mudrica i kaze,kako je trebala da opet snima sa Burakom,a opet i druga kaze ne daju im partneri da snimaju zajedno,svasta zemlja drzi,pogotovo ne mogu da razumem vozrasne zene,sa tako malo pameti....Meni je devojka niti simpaticna niti zanimljiva,a vec sam jednom rekla,kad sam videla kakve je ljudi vole i obozavaju,to je kod mene imalo kontra efekat...isto ko za onaj Baris...Tamiiii jedno pitanje za tebe,zbog cega se kod mene gube emoticone,nemogu da stavim niti jedan...

..................................................

Pa iskreno treba vidjeti,,,,,ponekad nas i iznenade,,,mene recimo serija zanima baš zbog njega,,,,on je veliki glumački talenat,,, nju sam probala gledat pa nije išlo,,još pogotovo u kombinaciji sa Burakom,,,,,a on mi je još najnegledljiviji od nje,,,,,ali zbog Ilkera ću probati

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz

..................................................

Pa iskreno treba vidjeti,,,,,ponekad nas i iznenade,,,mene recimo serija zanima baš zbog njega,,,,on je veliki glumački talenat,,, nju sam probala gledat pa nije išlo,,još pogotovo u kombinaciji sa Burakom,,,,,a on mi je još najnegledljiviji od nje,,,,,ali zbog Ilkera ću probati[/quote] Ti gledaj pa ni reci,ja nemam zelju da odgledam bilo koju tursku seriju,jedino mozda onu Crno bela ljubav,al tek kad se skroz zavrsi serija...A sta se desava sa serijom koju snima Farah i seriju sa glumicom iz Pesme,jel imaju ok rejting...Kod nas je pocela juce neka serija Sultan sa Nurgul iz 2012 god,i za cudo dopala mi se serija nije losa...

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Eto kokice da vas  saceka ujutro na jutarnju kaficu... ok . kazu nije nova ali sada izasla iz nekog telefonaKpa/OK.............. - Page 2 DVit5QiXUAAw2u8

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Kpa/OK.............. - Page 2 E5JgtShOsbo

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Merhaba!

Kpa/OK.............. - Page 2 800px_COLOURBOX6961928

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Malko listam habere uokolo.... zs .vidim da su turci poblesavili za rimjekovima koreanskih serija....oh1 .a s druge strane oni koji prate originalne koreanske serije kažu da od odličnih serija naprave totalnu glupost..... tu
Inače jednu stvar kod turaka ne mogu razumit..... sr .najava ambicioznih projekata a da se ne zna ni o čemu se radi ni tko će glumit u tom projektu.... fg .najnovije od D kanala serija Tri pisma......koja se treba početi prikazivat u 5 mjesec ove godine......znači ljetna serija......a znamo kako one uglavnom završe....cm ..naravno neki odmah Engina smještaju tu..... rr ..kao potpisa je ugovor sa kanalom D......pa i Kivo je potpisa ugovor sa Star tv pa ga je raskinuo.....nevjerojatni su..... cc

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Merhaba kokice i od mene..........evo me,znaci bas ludim,sto sa celom situacijom na samom tabanu,koja je presla crtu dobrog ukusa....ovako otvoriti privatnost svakog clana i samim tim otvoriti mogucnost za ulazak u isti je strasno..........da ne govorimo o drugim problemima,koja ista situacija moze izazvati.ovo je prestrasno.........ja ssaljem i bacam poruke na facebook,gde god mogu da bih sad napisala post za pomoc i bila spamovana!??!?!?!?!?!!??...............naravno onda sam napisala post kako ih nije sramota da me spamuju i da ako vec ne zele da se bavve forumom,bolje ga izbrisu nego dozvole ovu bruku......sramota................sramota...............

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
CAo Vidaka canim,vidim sta pises gore........zaista da covek ne veruje,s oibzirom kliko su milijardi zaradili tokom ovih godna lude popularnosti svojih serija,da ce nesto nauciti a ne kao da su deciji vrtic.............strava...............ali i to nas jos jednom demantuje zivot da ocito nije i najlakse resenje i taktika

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
...meni sad kad idem na Tabanka otvara se mail od neke Jessice Hazel.....ništa ne kužim..... annoy

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
vida engin * wrote:
...meni sad kad idem na Tabanka otvara se mail od neke Jessice Hazel.....ništa ne kužim..... annoy

MEne je iskreno strah da ulazim vise na forum jer se bojim da ne navucem(ako vec nisam) virus na komp............pas mater annoy

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Kpa/OK.............. - Page 2 27460044_530367023999148_8051399661677225353_n

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Mislim da bi bilo najbolje poslušat Tamyi i za neko vrime se ne prijavljivat na tabanka.... pk1

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
KOKe malo sam preuredila forum,izbacila neke teme,koje su neposecene i sastavila neke ,koje ima logike da bude sastavljene...ovu nasu temu sam gurnula gore,d ne bismo morale motati misem na dole jer iskreno receno tri teme su najaktivnije a to je sba,soz i mi...............ako se promeni situacija uvek mozemo menjati.ako imate predlog -slobodno picite,sto se moze,menjamo

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
M}
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply