Share
Go down
View user profile

Re: Söz ......................

on Tue Feb 13, 2018 9:55 am
Admin
View user profilehttp://dlan.forumotion.com

on Tue Feb 13, 2018 10:28 am
Message reputation : 100% (1 vote)
aaaaaaaaaa juxuuuuuuu komutanke moje lepe........opa vidim pali smo bas ono sinoc.........ne cudi me,sto kaze Holi ,morali su to znati a sad daa li ih boli kuki,to cemo da vidimo...............i pticama na grani je jasno da je tamozvezda perjanica SAri i puno njega znaci otkidanje epke i brojki,malo njega prc Milojka..........
View user profile

on Tue Feb 13, 2018 10:48 am
I Ethem se sprda za fragije  postavio jutros namerno po njemu sjajan fragi koji je spremio jedan Turcin, podbadan ocigledno produkciju za katastrofa PR.
Mada bi I on trebao da se zamisli nad svojim debilnim replikama I potpuno nebitnim sporednim likovima i parovima koje gura u prvi plan.

https://twitter.com/ethemozz/status/963328278340743168
Admin

on Tue Feb 13, 2018 11:09 am
SLazem se.............sve pet je da radi napaljivanju nacinalizma itd.sve pet,koje se i zavrsava sa 5 reci,ajde ,idemo ura,napred i tralalla.........ali s obzirom kakvo on ime nosi,u tom svetu,jako je tanak sa ovim projektom i to ce mu svako reci.mada i ne mora,pametan je on,zna on sve...........ali def razocaravajuce jadni dijalozi.....prosto se pitam jel to onaj isti Ethem iz poykija ili moja Iva preuzela stafetnu palicu....................of of of.................ali ovo sa zaljubljenim KEsanlijem,znaci to je bio poslednji ubod ostrice u moje ranjenosrce......................eeeeee bre,od toliko parova i likova,on je nasao Kesanlija ,koji je maskota ,da prica o ljubavi iz osnovne skole......................alo alo alo Ethem probudi se iz te none more,u kojoj si..........da se razumemo,za ovu epku me i ne zanima prevod,niti cu je gledati,dosta mi live i ovo ne pisem zato sto zelim samo Yavabah....ne,nije istina..............jedva sam cekala prevod epki,gde su vladali dijalozi izmedju oca i sina.............i obozavala sam.........u ovoj ih uopste nije bilo,osim onaj okup kao u ligi sampiona pred utakmicu...............o ljubavnim parovima da vise i ne pricam...znaci komutan verujem da ima osecaj,kako mu je svaki dan rodjendan..iyiki varsin,pa iyiki varsin.......................pas mater i iyiki varsin...............zar nije mogao onako da se otkine kontroliEthem i napise...........znam da nije profesionalno ali sta cu pogodilo,ovo je kao moj poraz,ja sam bila zaduzena zanju....samo tvoj zagrlj me moze utesiti(da ne kazemo neki drugi delovi tela)......i bla ,bla bla tanke linije do bola,iz jeftinih ljubavnih romana ALI HEBENO BOLJE OD IYIKI VARSIN puc puc puc
View user profile

on Tue Feb 13, 2018 11:15 am
jutro,gledam na netu epka jos nije stigla ni do sto hiljada,cukur 140,videcemo hoce li biti promene popodne,sinocna epka akcija dobra,adrenalin radi,ali ovo izmedju,ja gledalan nisam pk ,ne znam koliko on (ethem)moze, ali ovo stoo radi s yavbah je zalosno,vidim i u procentima pali,nista strasno ali ipak ako zeli da ih vrati morace dobro da razradi ovaj pomenuti dvojac,jer koliko vojna serija bila ljubav je ta koja pokrece svet
View user profile

on Tue Feb 13, 2018 11:19 am
Serija je bila katastrofa sto se svih replika tiče I drago mi je zbog rejtinga jer su im i Turci pokazali da ne vole banalne prazne reči posebno za nesto sto im je rak rana drustva.

Toliko obesmisliti ljudskost I karikiranjem likova vređati inteligenciju ljudi nisam očekivala od Ethema.
Kad mi se od Kesanlija bljuje eto dokle smo stigli. Yavuz u šestom planu, Aga takođje, Bahar smor  Aybuke loša u glumi itd itd ... Ja ni prošlu nisam gledala sa prevodom osim početka sa Yavuzom i Agom I zarobljavanjem-oslobađanjem Yavuza, a ovu cu celu preskociti
Admin

on Tue Feb 13, 2018 11:25 am
Jutro Bu2nce.tako je all we need is love,trallalalal.................mozda dobijemo nesto malo vise sl epku,ipak zahvata i valentin..............a mislim da ni sba bije u ovoj obradio vec ceka sledecu epku....mislim................ali rekla sam,nije meni samo to,vec uopste svi dijalozi su isprazni......na nivou osnovne skole i da nije dovoljno samo dizati zastavu,klicati i pucati,pokazuju brojke..ipak mora nesto vise,nesto bolje.................a on to ume,videli smo po prvoj sezoni kad sam svamku epku gledala i ponavljala ne znam koliko puta.............a ovu ne pada mi na pamet ni da snimim sa prevodom.mozda neke delove samo pogledam.........ne znam.......
View user profile

on Tue Feb 13, 2018 11:29 am
sa kesanlijem su preterali,ja imam utisak kao da neko drugi pise te delove,ili vise njih,jer ima scena koje odvale,a dosta praznog hoda,praznih dijaloga,to smo se slozile,nebuloza u svakoj seriji,to mi nista novo nije,ali kako je ovo ozbiljna tematika trebalo se tu i moralo mnogo bolje odraditi dosta stvari,ima pricu,ima harizmaticne glumce,i umesto da ih podigne na visi nivo on ih ogranicava,da nije yavuza i nacin na koji tolga glumi ne znam sta bi me drzalo da gledam dalje
Admin

on Tue Feb 13, 2018 11:34 am
Upravo to ,pisemo slicno.....nije ovde u pitanju samo Yavbah.zaista nije.........pa hbt u prvoj sezoni smo ih obozavali a oni nisu ni bili par.......zasto se sada BAhar ne zadesi na nekom zadatku,pa tempo,uzbudjenje ovo ,ono........ja razumem njenu bol za Safije,ona je mlad dr ,svi oni prolaze kroz isto,na pocetku se vezuju,pate placu,posle oguglaju i tretiraju ih kao mesara,jedno dodje,drugo ode..............ali generalno dijalozi,pa ja kukam vec par epki,da mi je Keesanli toliko iskarikiran da ga jedva zvacem...a bio je super lik u prvoj ssezoni..................sarija malte nema,age uopste,colu kad vidim ulcer mi proradi.....ali srecom ide u paketu sa ambasadorom,pa posto ovaj utice na mene kao morfijum,te me uspva istog momenta,onda sam nekako izbalansirana.........Hafiz sa molitvama,Fejzula sa usranom facom na sve,Su ne zelim spominjati.........Erdem,isto............eto npr ko je doziveo skok u poslednje vreme,definitivno Fethi ,odlican,ono sto radi najbolje i ne treba ga ni muckati i kvariti.Eylem,pozitivnija kao lik  ali nebuloza na pretek...............def pozitivan u poslednje vreme Ates,odlicne replike i gluma...........Nazli bolja.............ali sve u svemu,quququuq uquqquuq sta sve moze a stq jeste a da ne osecamo goricnu samo mi,pokazuju i komentari njihove publike.koja,iskreno voli ekipupricu sve ali brate preterase ga sa sr...njima
Admin

on Tue Feb 13, 2018 11:36 am
marijancci wrote:sa kesanlijem su preterali,ja imam utisak kao da neko drugi pise te delove,ili vise njih,jer ima scena koje odvale,a dosta praznog hoda,praznih dijaloga,to smo se slozile,nebuloza u svakoj seriji,to mi nista novo nije,ali kako je ovo ozbiljna tematika trebalo se tu i moralo mnogo bolje odraditi dosta stvari,ima pricu,ima harizmaticne glumce,i umesto da ih podigne na visi nivo on ih ogranicava,da nije yavuza i nacin na koji tolga glumi ne znam sta bi me drzalo da gledam dalje
Mene nista,da se ne lazemo............ tuz1
View user profile

on Tue Feb 13, 2018 12:01 pm
Message reputation : 50% (2 votes)
OLLA SPECIJALKEEEE mh 
Samo da vas pozdravim,,malo sam vas čitala jer me zanimalo kak je prošla epizoda, vidim da ste razočarane,,ja ću ipak pogledati kad prevedu,,redovno pratim sam da znate da nisam odustala,, nisam htjela ovdje piskarat ,,,al sam zato davila skota privatno,,,, lp

Davno meni to već nije kako treba ,al kad o nečemu pišem ne volim da je to negativno jer onda će se postavit pitanje zašto gledam,ako samo kritiziram,,,uglavnom sve ste rekle ono što i sama mislim zato mi je i lakše pisat,,,,meni prvenstveno fale dobri dijalozi i bolja razrada likova,,, prva sezona mi je bila odlična i jednostavno sam ju progutala,odgledala u dahu,,,,žao mi je što upropastiše lik Kesanlija,,napraviše od njega totalnog glupsona,a bilo je potencijala za napravit super lika,,glumac je odličannnnn,,,,Cola isto,,,,jedva čekam da ga maknu iz kadra,a prije sam jedva čekala da ga gledam,,,,
jasno je meni šta pali tursku publiku,,ali iskreno Ethem je totalno podbacio po mom mišljenju,,,očekivala sam bolje replike,,,bolju razradu likova,a ništa od toga nema,,,,evo npr. Asik,,o njemu ne znamo apsolutno ništa,,,,,sve mi se nekako vrti u krug,, gledat ću do kraja,,ali nije mi to više to,,prije sam jedva čekala epizodu Soza,pa tek onda ostale,a sad lovim samu sebe kak jedva čekam Cukur,,,,znači Sozovci se pomiču prema nazad,,,ali opet kažem možda se šta i promjeni i krene na bolje,,,još se uvijk može i još se uvijek stigne,,,,
Admin

on Tue Feb 13, 2018 12:19 pm
tako je skote,ajde da te i ovde podrzim u izlaganju crug crug crug
View user profile

on Tue Feb 13, 2018 12:22 pm
tamarica wrote:tako je skote,ajde da te i ovde podrzim u izlaganju crug  crug  crug
.............
 mogla si me i lajkat pk1
Admin

on Tue Feb 13, 2018 12:38 pm
Ritta wrote:
tamarica wrote:tako je skote,ajde da te i ovde podrzim u izlaganju crug  crug  crug
.............
 mogla si me i lajkat pk1
ne mogu,pisem sa prozorcica a tu nema.znas onog prozorcica,koji samo ti ne mozes da otovoris lp lp
View user profile

on Tue Feb 13, 2018 12:56 pm
Ritta wrote:
.............
 mogla si me i lajkat pk1

Evo Rita ja te lajkam, sve si u pravu, a vidis da i mi kukamo na isto, malesef  gobl

Inače nedostajeeeeeš na temi puno, i ti i Vierka  hr
Čoook se radujem da nisi odustala, ima itekako načina da se popravi serija, i ja se nadam tome.

Nadam se i ja da će Ethem malo da se uozbilji, dosta mi je više nebitnih sporednih likova i toliko nezaokružene priče, vreme je za fokusiranje na glavne teme i naravno par, pa se radujem ovolikom flopu u AB, da će zbog toga da se uozbilji, jer ništa mi više ne smeta od ispraznih dijaloga koje piše još od neke 18 epizode sa po nekim svetlećim trenucima od tada, ni nalik na seriju i oblikovanje likova kao pre.

Nego planiram i ja da počnem Čukur ovih dana polako prevedeno da gledam, baš sam zaintrigirana u poslednje vreme nego nisam imala vremena.
View user profile

on Tue Feb 13, 2018 12:59 pm

Malo lepote nakon kritika  gda
Admin

on Tue Feb 13, 2018 12:59 pm
JA cu Cukur na leto,neka zaokruze prvu sezonu,sve sa prevodom i milinica.................ja se isto,koliko zvuci blesavo ali radujem,nadasve ovom padu,koji ce ,nadam se ,probuditi u Ethemu inat i zaostriti ono njegovo,poznato carbno pero......nadam se jer amo kao takvo zelim 3 sezonu u suprotnom-yok
Admin

on Tue Feb 13, 2018 1:00 pm
KOmutanovic je bio za dumreti............ fn fn fn fn
View user profile

on Tue Feb 13, 2018 1:11 pm
Holi wrote:

Evo Rita ja te lajkam, sve si u pravu, a vidis da i mi kukamo na isto, malesef  gobl

Inače nedostajeeeeeš na temi puno, i ti i Vierka  hr
Čoook se radujem da nisi odustala, ima itekako načina da se popravi serija, i ja se nadam tome.

Nadam se i ja da će Ethem malo da se uozbilji, dosta mi je više nebitnih sporednih likova i toliko nezaokružene priče, vreme je za fokusiranje na glavne teme i naravno par, pa se radujem ovolikom flopu u AB, da će zbog toga da se uozbilji, jer ništa mi više ne smeta od ispraznih dijaloga koje piše još od neke 18 epizode sa po nekim svetlećim trenucima od tada, ni nalik na seriju i oblikovanje likova kao pre.

Nego planiram i ja da počnem Čukur ovih dana polako prevedeno da gledam, baš sam zaintrigirana u poslednje vreme nego nisam imala vremena.
.................

Što se tiče Cukura kad sam krenula gledat,,malo je falilo da odustanem,,,,znači početak ništa spektakularno,,ali jedna od rijetkih serija koja tek kasnije postaju  bomba,,evo sad gledam zadnje epizode i ne dišem,,prvo sam se fokusirala na Jamaca,al  VARTOLI JE TAMO GLAVNA FACA,,,MISLIM TIP JE LEGENDA,PONEKAD MI IZGLEDA KAO PODVOJENA LIČNOST,,,SJAJAN LIK,,,SJAJAN GLUMAC,,AKO KRENEŠ GLEDAT NEĆEŠ POŽALIT,,ISPOČETKA JE MALO DOSADNJIKAVO,AL TREBA SE UFURAT U RADNJU,,,IMA TAMO SVAŠTA,,,, uglavnom odličnii,,, nisam se zaljepila za ask Jamaca i Sene,,,, ali u seriji ovakvog tipa to je  nebitno,,,,,,
View user profile

on Tue Feb 13, 2018 1:19 pm
Ritta wrote:
.................

Što se tiče Cukura kad sam krenula gledat,,malo je falilo da odustanem,,,,znači početak ništa spektakularno,,ali jedna od rijetkih serija koja tek kasnije postaju  bomba,,evo sad gledam zadnje epizode i ne dišem,,prvo sam se fokusirala na Jamaca,al  VARTOLI JE TAMO GLAVNA FACA,,,MISLIM TIP JE LEGENDA,PONEKAD MI IZGLEDA KAO PODVOJENA LIČNOST,,,SJAJAN LIK,,,SJAJAN GLUMAC,,AKO KRENEŠ GLEDAT NEĆEŠ POŽALIT,,ISPOČETKA JE MALO DOSADNJIKAVO,AL TREBA SE UFURAT U RADNJU,,,IMA TAMO SVAŠTA,,,, uglavnom odličnii,,, nisam se zaljepila za ask Jamaca i Sene,,,, ali u seriji ovakvog tipa to je  nebitno,,,,,,

Meni je Keka sjajan glumac, gledala sam malo Ulan Istanbul, pa Familiju, uglavnom jedan od onih koji su odlični i u komediji i u ovakvim serijama, ono pravi glumac za karakterne uloge.
Volim kada postoje ti likovi koji postanu legendarni kao što vidim da će Vartoli, zato mi se najviše i gleda. Aras mi deluje neubedljiv po onome što sam videla, jednostavno je prebrzo uleteo nakon Insajdera u nešto slično i to među Ligu šampiona starijih glumaca.
View user profile

on Tue Feb 13, 2018 1:22 pm
U toku je set sa scenama Yavuz, Bahar, Nazli i Čola ....  om videćemo šta ispadne od toga ...

Admin

on Tue Feb 13, 2018 1:57 pm
pa ako je tu i Cola,onda moze biti da su oteli BAhar a ne NAzli..mada po meni,oni tacno znaju kako izgleda NAzli.no mozda ideja jeste da ih obe kidnapuju..........videcemo
View user profile

on Tue Feb 13, 2018 6:26 pm
I am dead. Ne mogu lepo da je postavim nek neko otvori.

Tolga podelio sliku sa sets, dajte miseve mmmmmmmm

https://www.instagram.com/p/BfJKWhejG67/
Admin

on Tue Feb 13, 2018 6:48 pm
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sve ti hebem
Admin

on Tue Feb 13, 2018 6:51 pm
mis1mis1mis1mis1mis1mis1
View user profile

on Tue Feb 13, 2018 7:25 pm
tamarica wrote:aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sve ti hebem
aaaa nema me hocemo li ga gledat na motoru,ima da me okine  rf
Admin

on Tue Feb 13, 2018 7:51 pm
aaaaaaaaj pa ovde je pre pre prekodobar.........ozbiljno ,ne zezamo se........ne znam sta je ovo ,koga i zasto ce da voza ali jedva cekam............offfffffffyaaaaaaaaaa fn fn fn
View user profile

on Tue Feb 13, 2018 7:53 pm
ima odmah da digne rjting ab i visoko ce  ok
View user profile

on Tue Feb 13, 2018 7:56 pm
tamarica wrote:aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sve ti hebem

aaaaaaaaaaaaa sve ti hebemmm kalp krizii fn fn kako on to izgleda ad
View user profile

on Tue Feb 13, 2018 7:58 pm
Izgleda da nas ovo ceka u epki pp lk i Eren/Ates je izbacio sliku

View user profile

on Tue Feb 13, 2018 8:06 pm
ates je znao da mi bude simpa,ali ono sinoc s manje brade ,grozno,bolje kad je ima  manje se vidi da je ruzan,ili previse naboran,nekako mi se zbog toga i mrsavosti cini da on ne gasi cigarete,takav utisak imam,znam jer takvu istu sveki imam
Admin

on Tue Feb 13, 2018 8:08 pm
Irinice kakvu sliku je stavio Ates???
View user profile

on Tue Feb 13, 2018 8:09 pm
nisam dr ali mogu da odgovorim
Admin

on Tue Feb 13, 2018 8:10 pm
hvala canim,znaci bice neka akcija sa motorima...a ja se ponadala da ce izvesti Strudlicu negde u izlazak..ee pusti snovi
View user profile

on Tue Feb 13, 2018 8:10 pm
aaa tek sad vidim da mi se link negde pogubio lp ali eto marijanci postavila juxu
View user profile

on Tue Feb 13, 2018 8:28 pm
eee sad citam sta ste pisale skroz se slazem sa sve....  ja jos sam na to da ne zelim 3 sezonu... upravo radi ovo toplo hladno... pa na prsti se broje epke u 2 sezoni koji su rasturili, ostalo je jedno te isto... prva sezona je bila vrh vrhova... sta se sad desava stv neznam... ako je do Timur stvarno je debil mfing ... prati rejting, vidi i sam sigurna sam sta publika voli... i nek im je pao rejting...

da se ne ponavljam, samo da kazem da mi jako fali Yasin tuz1 kakve bi samo scene to bile,on i Ates u akcije,undercover, zezancije, Yasin t.e glumac je imao neku lepu energiju nez kako da objasnim cok cool lik... pravi bromance... yazik... dobili smo Eylem i prcanje u mozak... ajde da Meric zna da to iznese ali yok meni je jako losa... jos pa i ovaj flert sa Selim,neke kvazi romantike oh1
View user profile

on Tue Feb 13, 2018 9:09 pm
Irina,
View user profile

on Tue Feb 13, 2018 9:12 pm
slazem se i u potpunosti sa tobom i ostalima...ja sam juce posle jedno pola sata otisla svojim poslom .Jednostavno mi to vise nije to .Ok , Tolga je fantastican kao i Engin ali videli smo da ni najbolji glumac ne moze nista da uradi ako je scenario los.Dobro , njima udara po patriotizmu ali mnogo je nas koje to ne zanima u tolikoj meri mada sve trpimo jedino i samo zgog Komutana.
View user profile

on Tue Feb 13, 2018 9:15 pm
epizodu jos uvek nisam gledala na ruskom a posle ovakvih komentara razmisljam da li da je gledam ili ne cc4
View user profile

on Tue Feb 13, 2018 9:49 pm
ako ste se slucajno pitale šta je Ašik rekao komesarki pa se onako poostideo , razočaraćete se ...
rekao joj je :živela sto godina . 
To je to  tu
View user profile

on Tue Feb 13, 2018 11:42 pm
Slika ima već preko 300000 lajkova za 5 sati, a ti mu Etheme pisi gluposti i dalje.

Nije mi dobro od slike, oporavljam se veoma teško :D

View user profile

on Tue Feb 13, 2018 11:46 pm
hahaha nije ti lako ,znam
View user profile

on Wed Feb 14, 2018 12:01 am
Usla na instagram ,na sliku i na svaki sekund po 50lajkova najmanje,ne mogu verovati da u ovom trenutku se ovoliko.klikce na njegovu sliku
Admin

on Wed Feb 14, 2018 7:48 am
Ahahhaha jutro Valentinke moje specijalne..... rds kako ste mi??oporavljene od fotkice jucerasnje ili yok???
Admin

on Wed Feb 14, 2018 8:26 am
Komutanke, jedna valentinska kafica,slavile-ne slavile.....
Admin

on Wed Feb 14, 2018 8:46 am
zelimo prekokrasne Yavbah
Admin

on Wed Feb 14, 2018 8:47 am
fl fl fl fl fl
Admin

on Wed Feb 14, 2018 9:02 am
aaaaaaaaaaaaaaahahahaha crkoh,kaze: Hafiz praying for YavBah marriage.
Yavuz represents YavBah fans. lp lp lp .............pas mater,tako je gh gh
Admin

on Wed Feb 14, 2018 9:05 am
I cela ekipa,zajedno sa nama se moli Yavbah scenama laugh laugh : a da nisu,kako si,ok a ti???..........
Admin

on Wed Feb 14, 2018 9:12 am
a crkoh ovoj Aidi,vidi se da je nasa cura.......kaze.....ove su tako pijane kky pk1
Sponsored content

Back to top