Na dlanuLog in

Turske serije & druzenje

Söz ......................

Share

descriptionRe: Söz ......................

more_horiz
Počeo Komutan da deli komplimente svojoj hanım rds

A frizura, zaljubljena sam još više ako je to moguće ovako virtual rds

more_horiz
Holi wrote:

moguce je,razumem te  rds

more_horiz
Holi wrote:

Vrlo,vrlo moguce......... rds

more_horiz
Yavuz bey
Bahar Hanım
Prelepi rds

more_horiz
Ne mogu uopšte da pratim ove političke nameštene igre Ambasadora, novinara i ucene od ove lepote

more_horiz
Gitte bitte lp

more_horiz
joj i ja htela napisati,pojma nemam sta trabunjaju ambi i colak,ic me ne interesuje,totalno me pomelo ovo dvoje................sto bi rekli braca CG-lepotinje  rds
Ali jedno me zasigurno izludelo,kad su oni idioti u kadru ne koci ,,a kad syu nasi medenjaci totalno zablokira............pas mater

more_horiz

more_horiz
Namestili su kao da je tim pobio civile a ne teroriste i to će sad ceo svet da prenosi kao udarnu vest o tome je Ambasador pričao

more_horiz
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

more_horiz
Ovaj ih više hvali nego što je primoran

more_horiz
Izludela sam,nista nisam videla ..barem pola epke

more_horiz
Tata i sin işte bu puc

more_horiz
Ne znam cure koliko ste uspele da gledate, osim onog stvarno šok šok šok kissa u Turskoj seriji i cela epka je bila extra  svt

Ethem je stvari digao na mnogo viši nivo, globalno je postalo, Čolu predstavio kao najnižeg u tom lancu i potpuno nebitnog, Meduza plan je nešto jako veliko i ni sam Aga nije siguran koliko i sad će tata i sin da to jure i otkrivaju.

Tim će biti uz njih jer im je Erdem rekao, ali ostali ne smeju da znaju, pa ni Bahar.

Ova serija je postala prava bomba u poslednje vreme

more_horiz

more_horiz
Izbacili su i original selfi  cv

more_horiz
Tata i sin, bravoooooo  puc

more_horiz
PA aferim barem da znam da je bila super epka..jer osim reklama,koje redovno nisu kocielic nisam videla........nego jel ima jos razrade THE SCENE???..nabacite pls,da se barem s tim malo sladim...............Znaci ovo sto su hteli da ukopaju tim i to,je propalo???.........

more_horiz
serija super,colak postaje mis,mnogo krupnije zverke u igri

more_horiz
Ali Sona kad ga zgifaaaaaaa  ho

https://twitter.com/SonaFanArt/status/958071074004062209

more_horiz
Selfi jer superrrrrr...............devojke preslatke.........BAbacim i kucuk MAvi su BAd ass puc

more_horiz
tamarica wrote:
PA aferim barem da znam da je bila super epka..jer osim reklama,koje redovno nisu kocielic nisam videla........nego jel ima jos razrade THE SCENE???..nabacite pls,da se barem s tim malo sladim...............Znaci ovo sto su hteli da ukopaju tim i to,je propalo???.........

Za sad ... a biće danima garant  fn

https://twitter.com/SonaFanArt/status/958071074004062209

more_horiz

more_horiz
jel ovo kraj ?

more_horiz
Ajme meni,gledam onaj Sonin gif i oblizujem se.....pa ljudi ja ne znam kad sam i,cak sto kaze i vidaka od doba kpa videla ovako obradjivanje............u potpunom sam soku da su ovo ovako odradili ,snimili i prikazali.........totalan sok.hbt eno onima u sba hemu mater zbog jednog poljupca,koji je prikazan u mraku i obletanjem snimljen,pa ih eno razvedose.znaci da ne veruje covek...a ovo//////..../.............ne verujem,jednostavno ne verujem

more_horiz
ja jedva cekam scenu s prevodom,od dolaska na vrata .fantasticni su a kisss neverovatan

more_horiz
Holi wrote:

LJudi ovo mocno,mocno izgleda.......njih dvojica zajedno,kazem lepo bad ass......fenomenalnu hemiju imaju.......nadam se da Ethem krece a a vidimo da krece u ludacku pricu,mnogo inteligentniju,gde ce nam trebati pojas za vezivanje...........jedva cekam..........

more_horiz
a frizzz.ponovicu holi ali jeli realno da covek moze jos bolje da izgleda rds

more_horiz
tamarica wrote:
Ajme meni,gledam onaj Sonin gif i oblizujem se.....pa ljudi ja ne znam kad sam i,cak sto kaze i vidaka od doba kpa videla ovako obradjivanje............u potpunom sam soku da su ovo ovako odradili ,snimili i prikazali.........totalan sok.hbt eno onima u sba hemu mater zbog jednog poljupca,koji je prikazan u mraku i obletanjem snimljen,pa ih eno razvedose.znaci da ne veruje covek...a ovo//////..../.............ne verujem,jednostavno ne verujem

Čekamo da puste epku na YT ako bude prikazano kao na tviteru Soza bez seckanja, jer se trenutno vrte scene po YT koje fanovi postavljaju iz ovog što je išlo na TV, tj. dosta su isekli ali nadam se da neće na svom YT kad već nisu ovde.

https://twitter.com/sozdizi/status/958052030962110464

more_horiz
marijancci wrote:
a frizzz.ponovicu holi ali jeli realno da covek moze jos bolje da izgleda rds

Obožavaaaaam friz  fn

more_horiz
LJudi ne zezam ali evo ponavljam i ponavaljm gific..........oni se bre ljube,ono bas ljubeeeeeeeeee........ali da se ne lazemo,meni Tolga i nije toliko iznenadjenje jer je decko odlican glumac i moze sve da odglumi i iznese.............ali ona,da se ne lazemo uopste nije takva MEril Strip da ovako odvali scenu........ona je toliko prirodna,to sam rekla i za onaj u parkicu poljubac,maltene opustenija od njega......to mi je cok,cok cudno............znam da je opustena sa njim i ima poverenja ............da nije malo mnogo opustena?!?!?!?!

more_horiz
jao kako je na kraju poljupca zagrli,kao da misli ova zena je moja ljubav,moj dom,meni je mesto pored nje zauvek

more_horiz
tamarica wrote:
LJudi ne zezam ali evo ponavljam i ponavaljm gific..........oni se bre ljube,ono bas ljubeeeeeeeeee........ali da se ne lazemo,meni Tolga i nije toliko iznenadjenje jer je decko odlican glumac i moze sve da odglumi i iznese.............ali ona,da se ne lazemo uopste nije takva MEril Strip da ovako odvali scenu........ona je toliko prirodna,to sam rekla i za onaj u parkicu poljubac,maltene opustenija od njega......to mi je cok,cok cudno............znam da je opustena sa njim i ima poverenja ............da nije malo mnogo opustena?!?!?!?!

Pa jeste  kfa

more_horiz
sa 31 epizodom veca uzbudjenja nego s nekima na pocetku ,sta radi ovaj ludak ethem

more_horiz
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kakv fragi........jaoj znaci uhvatili su ih u zamku i onda su zajedno iscenirali da ga je kao Aga uhvatio i da dokaze svoju odanostmon ce ga muciti i razvaljivati...........ajmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee......................pre preeee dobrooooooooooooo.....ludiloooooooooooooo..........kazem ja:vezite se,polecemo

more_horiz

Evo necenzurisanog  rds

more_horiz
marijancci wrote:
jao kako je na kraju poljupca zagrli,kao da misli ova zena je moja ljubav,moj dom,meni je mesto pored nje zauvek

Totalno ludilo.ne znas da li su intimniji poljubci,zagrljaci ili okice i glas.........padam,crkava ,obozavam ih.........ququququququ.................a MArijanci odlicno si rekla,mi sa 31,kao da smo startovali seriju takvo je ludilo,nista ne znamo................ puc

more_horiz

more_horiz
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ŠTA RADE OVI LJUDI  svt ad

Kakav fragi, tata i sin, kakva igra, Komutan stena  ad

more_horiz
Ajme od klipa sam se preznojala..............a kad joj kaze,nikad te necu ostaviti,doslo do je blage explzije u donjem delu trapa(moga)  lp lp

more_horiz
Brutalno dobar fragi................

more_horiz
marijancci wrote:

Canim to je seckana verzija, real thing sam jedva našla  rds

more_horiz
Pegica će sutra od Ruskinja da nam prevede canim benim  hi1

more_horiz
vidim sad,ali mi je pre pre simpaticna ona u ovoj sceni ,kako sizi

more_horiz
kao idiot,ne mogu prestati............. ms................nego da ne zaboravimo jednu bitnu stvar,zamislite koliko puta su oni ovo ponovili i iz koliko uglova(sad bi to zekica na brzinu izracunala)..............

more_horiz
Holi wrote:
Pegica će sutra od Ruskinja da nam prevede canim benim  hi1

naravno... dok dodjem sa posla i prevod ce biti gotov a onda se ja bacam na prevod ...
napisite koje scene vas interesuju da vam to prvo prevedem  rds

a sad vas napustam  , laku noc  hr

more_horiz
pegica wrote:

naravno... dok dodjem sa posla i prevod ce biti gotov a onda se ja bacam na prevod ...
napisite koje scene vas interesuju da vam to prvo prevedem  rds

a sad vas napustam  , laku noc  hr

Znas ti canim dobro,koja je nama najbitnija psi

more_horiz
Jesu izbacili epku na yt???

more_horiz
ali kad mu bahar kaze uuu  cok korktum   lp lp

more_horiz
B - Je, šta lupaš gluposti sad?

Y - A ti kao jako razumno pričaš.

Y - Izvoli, šta ti je to sad, otvori ta vrata muž ti je stigao.

B- Ha, da si mi muž ti je sad palo na pamet? Tako kad ti padne na pamet, ne možeš da odeš, jel jasno? Ne možeš tako lako da odustaneš. Ti si mene i ranije ostavio i otišao. Posle me više nisi ni zvao. Eto vidiš, opet se isto desilo. I sad kažeš ja sam došao, e pa ne možeš da uđeš, jasno?

Y - Dobro Bahar, u pravu si, otvori sad.

B - Da, naravno da sam u pravu.

Y - Vidi, ako otvoriš, nešto jako važno ću da ti kažem.

B - A je li. Spolja pričaj, vrata ne otvaram.

Y - Bahar, naljutiću se ama...

B - Aaaa, jakooo sam se uplašila.

Y - Ako ne otvoriš, stvarno ću da odem.

B - Ako hoćeš da ideš, git be. Jel ti to umesto da se izviniš, meni pretiš? Od kada si ti posato toliko samozaljubljen, arogantan čovek?

Y - A i da sam seljačina ne zaboravi.

B - Da, seljačina si. Yavuz izvini, ali kada osetiš da nećeš odustati od mene, tada možeš da uđeš, a do tada NE MO ŽEŠ DA UĐEEEŠ.

B - Arogantni, arogantniiii, i još mi preti a da se ne srami, ma bre ko si ti, šta misliš ko si?

Y - Stvarno se naljutila...

B - Umesto sa cvećem u rukama da je došao, dođe praznih ruku i još nešto priča ... NEVASPITANIII

I onda Komutan provaljuhe vrata .... Kissssss

Y - Više te nikada neću ostaviti.

B - Dobro, ubedio si me.

Y - Lepooo.

Dalje ih ne razumem  rds

more_horiz